Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány eves kortol lehet egeszse...

Hány eves kortol lehet egeszsegugyi mellmutetet csinaltatni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok,80D-s mellmeretem van.orokoltem a nagy melleket,nem tulsuly miatt van.usztam 4 evet versenyszeruen tehat a hatizmaimmal sincsen baj.a problema viszont az hogy gyaloglas kozben iszonyatosan faj a hatam,es mivel rosszul tartom magam miattuk a derekam,es a hatam is faj naponta.ez mar a masodik ev,hogy nem nott

2016. dec. 19. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hízzál egy kicsit aztán a hasad megtartja :D. Am szerintem 18, de ekkora mellekbe még nem kell belehalni. Gyógytorna esetleg segítséget nyújthat. :)
2016. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagy hiba lenne ezért a melleidet megműttetni. Inkább a hátadat edzed, gyógytorna, jobb melltartó, de azok a szép ciciket nem szabad bántani!:)
2016. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 80D nem extrém nagy méret, bár igaz, hogy 15 évesen nem túl gyakori.

Menj el gyógytornászhoz, tanulj gerincerősítő tornát. És ne hagyd abba az úszást.

2016. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hordj normális melltartót, ami ténylegesen tart; illetve figyelj oda a tartásodra járáskor. Nekem ennél nagyobb mellem van, sose úsztam, még sincs problémám a hátammal.
2016. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:
Az úszás a hátizmokat a kisebb, de kitartó kondícióra hangolja. Lehet edzőteremben kellene kicsit turbózni erősítő edzésekkel a hátizmokon, akkor megerősödnek és nem fog fájni. Addig (ok, hogy nem túlsúly) lehet egy kis szálkásítás rád férne, hátha fogysz mellből is és a kettő együtt megoldja műtét nélkül. Ha nem válik be, még úgyis megműttetheted. Ami amúgy szerintem szülői beleegyezéssel már talán 16 éves kortól lehet, de ez csak tipp. Erre emlékszem, lehet rosszul. Időd van, addig miért ne tennél érte? Sok sikert és kitartást, hátha műtét nélkül is sikerül.
2016. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!