Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika, fülplasztika,...

Orrplasztika, fülplasztika, fogszabályzó együtt sokba kerül?

Figyelt kérdés
Nem egyszerre kezdenénk csak kb mennyibe kerülhet? És lehet-e részletekbe, úgy is sok lenne?

2016. dec. 20. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sokba kerül, nem tízezer forint egyik műtét sem... A plasztikai műtétek kb. 200 ezertől kezdődnek, a fogszabályzó is kb annyi összesen. Ráadásul azzal minden hónapban kell menni húzásra, ami 5-6 ezer forint minden alkalommal. Részletfizetés nem hinném hogy van, plasztikáról nem tudok biztosan nyilatkozni de fogszabályzásnál biztos nincs.
2016. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fülplasztika kb. 170-180 ezer Ft-tól indul. Aki annál olcsóbban vállalja, ahhoz nem szabad menni. A többit nem tudom.
2016. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Megkérdezhetném még, hogy ez milyen? Láttam egy oldalt, ahol 30% kedvezményt adnak ez igaz? Mert túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.
2016. dec. 21. 22:09
 4/7 anonim válasza:
Fogszabályzó (porcelán) 300-400ezertől fölfele kezdődik + havi állítások díjai. A fém az olcsóbb, de ha ennyire foglalkoztat a külsőd akkor biztos nem olyat szeretnél.
2016. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint mi milyen? Nem értem a kérdést.
2016. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kérdezi, hogy a 30% kedvezménnyel hirdetett plasztika milyen... írd be googlebe hogy "elrontott plasztikai műtétek" és megtudod. Soha ne az olcsóságra menj ha plasztikáztatsz!!
2016. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Plasztikai műtétet csak akkor csináltass,ha van rá pénzed.SOK pénzed.

Ha nem szeretnéd,hogy elcsesszék.Egyik rokonom tb-re plusz kisebb magánköltségre csináltatta meg az orrát és nagyon látszik rajta,hogy mű,így most mehet korrekcióra,ami nem lesz olcsó.


Én is nemsokára megyek orrplasztikára,de épp ezért nem spórolok rajta.Nekem kedvezményesen 500 ezer forint lesz,de tulajdonképpen ez az országban a legelitebb plasztikai intézet és nem sajnálom rá.


Fülplasztika,attól függően,hogy hol csináltatod,150 ezer forinttól indul,de én ilyen "olcsón" nem csináltatnám,nehogy elcsesszék.


Fogszabályzó magándokinál szintén 200 ezer körül van,vagy még több is.Nekem anno tb-re csináltatták szüleim,meg is látszik sajnos...nem éri meg ilyen dolgokon spórolni.

2016. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!