Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan mondjam el anyáméknak?...

Hogyan mondjam el anyáméknak? 16/f

Figyelt kérdés

Van kb egy 1 centis anyajegy a szám felett..hát mit ne mondjak feltűnő mert így eléggé szimmetrikus az arcom. Sokan mondták már hogy először oda néznek amikor beszélnek velem. Kiskoromba baztattak is érte. És szeretném ezt az anyajegyet egy lézeres műtéttel egy életre letudni. Anya szerint szép meg milyen szexepil meg keemeli az arcom. Nekem nagyon zavaró és több is lenne az önbizalmam ha az nem lenne ott. Na az a kérdés hogy hogyan tudnám közölni a szüleimmel, számomra egy kicsit kínos.

Kinek modjam meg? Apának: ő nem annyira törődik a külsővel..nem érdekli hogy hogy áll a haja stb.

Vagy inkább anyámak: ő inkább törődik a külsejével...

Csak azt nem tudom hogy fogják-e ellenezni hát nem a legjobb viszonyba vagyok (nem valami bőbeszédű emberke vagyok)

És a lézeres műtét után hogy néz ki a seb?

1 hét után már le lehet venni róla a sebtapaszt?

Előre is köszönöm a válaszokat


2016. dec. 27. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze az én zsebpénzemből fizetném
2016. dec. 27. 13:56
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Van rá pénzetek? Mert nem hiszem, hogy ez egy olcsó mulatság. Ha magadtól nem tudod megoldani, akkor muszáj lesz beszélni velük.
2016. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Duenna ***** válasza:
62%

Olvass róla többet, szedjél össze minden információt a netről, és akkor határozottan tudsz róla beszélni anyukádnak, hogy neked fontos, hogy eltűnjön az arcodról ez az anyajegy.


[link]

2016. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Először menj orvoshoz és kérdezd meg, hogy biztonságos-e leszedni vagy sem. Az is előfordulhat, hogy nem szabad leszedni. Ki tudja? Utána dönts!
2017. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!