Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kit ajánlanátok mellnagyobbítá...

Kit ajánlanátok mellnagyobbításra? Jánky doktorról infója, tapasztalata? Minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban, de leginkább tapasztalatok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

MIndenki aki elégedett az eredménnyel az a saját dokiját ajánlja.

Aki nekem szimpatikus attól lehet hogy téged kiráz a hideg

Fontos a bizalom, a szimpátia.Az kel hogy szinte feltétel nélkül megtudj bízni a dokiban.

És tudnond kell olyan doki nincs akivel mindenki 100%-ig elégedett,és oylan sincs aki még soha se "hibázott"

2010. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az se mindeg yhol laksz.Szerintem nemárt ha a doki nem az ország másik felében műt
2010. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Budapest és környéke kéne nekem. Csak azt szeretném megtudni, ahogy akinek volt milyen tapasztalatai vannak. Tetszik-e neki, stb. Vannak képek neten, amitől kiráz a hideg, de vannak nagyon szépek is.
2010. máj. 4. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:

A többségnek tetszik, és elégedett.

Sőt,még általában azok is boldogok akiknek a mellétől engem kiráz a hideg:)

2010. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.mediburg.hu

Dr. Szemerey Balázs műtött. Egy isteni doki, kedves, szerény, és profi. Megéri egy konzira elmenni hozzá.

2010. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jánky szerintem szép ciciket csinál(természetes kinézetűek) és az ára is tök korrekt
2010. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy olyan dokit válassz aki szimpatikus akiben meg tudsz bízni, akinek tetszenek a munkái
2010. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem Jánky doktor úr csinálta a melleimet és természetes lett.Nagyon szépek.Kedves,aranyos és nem szereti a túlzásokat.
2010. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jánky dr Úr tényleg nagyon megbízható,alapos és nagyon jó fej, mondjuk én nem a mellem miatt voltam nála, de ha mellet akarnék, hozzá mennék az biztos:D
2010. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem Dr Urszán Albert műtött.

Nagyon kedves, bármikor felhívhatod mindig válaszol.

A munkája nagyon jó és látszik rajta,h nagyon szereti,amit csinál.

Együtt örültünk az eredménynek:)

Egyébként újabb műtétre készülök,csere lesz:)

2010. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!