Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcplasztikai műtét utáni arc...

Arcplasztikai műtét utáni arc fejlődése?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt egy kis balesetem, ami elég csúnya nyomokat hagyott az arcomon. Még ebben a hónapban terveztem a műtétet, és mivel hogy már megy rá a sok pénz teljesen meg akarom változtatni az arcomat, mert éppenség nem vagyok vmi jóképű ember. A kérdésem az lenne, hogy az átalakulás után hogy fog az arcom fejlődni? Ugyebár annak továbbra is a génektől függően kell változnia

18/f



2017. jan. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen biztosan nem fognak rajtad teljes arcatalakito mutetet vegezni, csak azert mert szerinted te csunya vagy. Ha megis, az orvos majd elmondja hogy mit vallal es mit nem, es mire kell szamitanod a mutet(ek) utan.
2017. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 évesen még nem jó? biztos ez?
2017. jan. 13. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem biztos. Az egyetlen biztos dolog a halal.


De amig nem kerdezel meg igazi orvost, addig ne nagyon szamits igazi valaszokra sem.

2017. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!