Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki csináltatott mell...

Valaki csináltatott mell nagyobbító műtétet szülés elött? Nagyon rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Gondolod a sok barbibaba szules utan rakatta be a 400ccm-es labdakat?


Ugy oszinten, ha a ferjednek/pasidnak tetszik, ami most van, miert akarsz mindenaron nagyobbakat?

2017. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Én szülés előtt választottam a műtétet. De a sebészem felkészített, hogy egy esetleges szülés után bizony szükség lehet új műtétre.

Én ezt elfogadtam, és ennek tudatában döntöttem a műtét mellett.


Kedves Első!

Nem mindenki baribaba, aki vállal egy ilyen műtétet. És nem mindenki rakat be aránytalanul nagy méretet.

2017. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen de rájöttem teljesen felesleges volt. Sajnos rossz irányba halad a világ... Én is ennek az áldozata voltam hogy azt hittem ez a normalis ez jo ha mar a pénzem meg van rá.
2017. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is szülés elott csinaltattam kb 2 èvvel, azóta szültem kétszer és semmi bajom nem volt vele, nem is vàltozott semmi szülès után.
2017. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FRICZY válasza:
3%

Én inkább abortuszt csináltatnék a helyedben.

Miért szaporodnak az így gondolkodó emberek???? :((((

Még ha szülés és szoptatás után akarnád megcsináltatni (nem feltétlenül nagyítani, de ez alkat kérdése, hogy kinek mi állna jobban) azt megértem.

2017. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Are You Scorpio ***** válasza:
0%
a kis cicik a legszebbek es ha egy lany fiusan oltozik picit farmer tornacipo :-)
2017. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

A 2. Válaszoló vagyok... aki lepontozott annak gratulálok!


A kérdésre válaszoltam, és szomorú, hogy ha nem egyezik a véleményük, szerinted már nem hasznos a válaszom...

Fel sem merül benned, hogy nem mindenki plasztikcica pusztán azért, mert plasztikai sebészhez fordul.


Nekem pl fejlődési rendellenességem volt, ezért kritikán aluli melleim voltak. Nem méretben hanem formailag. És ezért csináltattam meg. Alig nagyobb, mint az eredeti volt, viszont végre szép is.


Igen komoly lelki bajokat tud okozni, ha valaki nem érzi magát nőnek. Függetlenül attól, hogy az apró mellei vagy a csúnyán fejlődött mellei zavarják.

De nyilván ahhoz, hogy ezt valaki megértse anélkül, hogy átélné, ahhoz kell egy értelmi szint.

2017. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!