Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajakfeltöltést szeretnék....

Ajakfeltöltést szeretnék. Tapasztalatok? Illetve tudnátok jó orvost ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 00:21
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudok ajánlani, én nem Bp-n csináltattam. Az orvos úgyis elmondja a lényeget, de kérdezz nyugodtan, mire vagy kíváncsi? :)
2017. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 ml hialuron mennyire látszik ? Meddig tart a hatása?
2017. jan. 18. 21:55
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem 1 ml van bent, látszik a különbség, de távolabbi ismerősök, akik nem tudják, hogy megcsináltattam, nem jegyezték meg,hogy másmilyennek tűnne. (Mondjuk a tök figyelmetlen, semmit észre nem vevő apukámnak feltűnt, úgyhogy látszik az eredmény). Egyébként szép, természetes hatása van (mondjuk 1ml-t is lehet rosszul berakni, és akkor nem lesz szép).

Töltőanyagtól, meg anyagcserétől függ, meddig marad meg, nekem 4,5 hónapja van kb, és még mindig látszik, bár már lényegesen kevésbé, mint korábban.

Általában 4-6 vagy 6-8 hónapot szoktak mondani a töltőanyagtól függően.

2017. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaa...értem. majd jövő hónapban dől el hogy mikor tudok menni. Addig keresem a megfelelő dokit.köszi az infókat.
2017. jan. 21. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem kb 4-5 eve tart, mert tartós van bent,már azt se tudom mikor voltam. nem hyaurolon.70 ezer kb 1 ml.

én 4-5 havonta biztos nem mennek töltetni.

2017. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!