Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi alapján válasszak plasztika...

Mi alapján válasszak plasztikai sebészt mell nagyobbításhoz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre való a referencia.
2017. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na mégis? Ár alapján nem? Kimész Szerbiába, poton 15 000Ft-ért két gumilabdát betömnek és voiala, nagy mellek...


Egyértelmű hogy referencia (sok, nagyon sok referencia) ahogy előttem is írták. De ez mégis hogy lehet kérdés?

2017. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
Miért akarod megnagyobbítani a melledet iszonyatosan sok pénzért.A komoly partnereknek nem ez számít, legföljebb a formája. Persze nagyobb mellekkel több egyéjszakás kalandra számíthatsz, de akkor meg fizesd meg az árát! Nem lenne egyszerűbb ezért a pénzért megvenni ezeket a kalandokat, ha már erre vágysz?
2017. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ár alapjan! vannak nagyon jó 650-700 ert.aki 1 misit kér az hasznot tesz rá!

utolsó te meg jó hülyeseget írtal..

2017. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenki hasznot tesz rá. Hiszen ők is pénzből élnek. A legdrágább sebészek valóban a legjobbak.

Ez pontosan az a szakterület ahol az ár tükrözi a minőséget.


Meg kell találnod a számodra legmegfelelőbb sebészt. Mindenkinek más az ideális. A plasztikai sebészek is emberek és meg van a maguk izlésvilága ami jól tükröződik a munkájukon. Akár formáról, akár méretről van szó, akár elhelyezkedésről.

És nyilván emelett az sem mindegy mennyit ér meg neked a saját tested, és mennyi pénzt akarsz magadra fordítani.


Senkit nem szeretnék megbántani, de én a magam részéről olyan sebésszel szóba sem álltam volna aki 600-ért műt. Egy magas szintű műtő költsége kb fél milló. Szóval nem értem hogy tud valaki 600-ért műteni

2017. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A nőiességet akarod növelni egy műtéttel és pont az egyik legnőibb dolgot akadályoznád meg vele: mellnagyobbítás után baromi nehéz ha egyáltalán lehetséges szoptatni.


Itt van 25 ok amiért nem érdemes megcsináltatni:


[link]

2017. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
6-os előbb tájékozódj, mielőtt hülyeségeket írsz.Természetesen lehet szoptatni implantációval is.Ráadásul azt mindenki maga dönti el, hogy mitől érzi magát nőiesebbnek vagy kevésbé annak.
2017. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
#6 ráadásul belinkeltél egy 2011-es cikket gratulálok. Azóta pöppet fejlődött ez a szakma és maguk a felhasznált anyagok is.
2017. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Itt nézz körül

[link]


Szubjektív

FORMÁS legyen és max közepes de minden más fontosabb külsőleg is arc segg lab csípő derék. Nem tudom elkepzelni hogy egy jó alakú nő a melle miatt ne tetszen és azt se hogy egy rossz alakú szimpatikusabb legy más mellekkel. A nagy mell számomra "tőgy" ami a tehénnek van.

2017. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dudok Andrásné válasza:

Nézd meg a TLC c ezeket a műtéteket előbb,

majd utána dönts!!

2017. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!