Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért olyan nagy divat a telt...

Miért olyan nagy divat a telt ajak?

Figyelt kérdés
Mostanába minden második lánynak ilyen az ajka képeken, de eletben nem látok annyit, de viszont az instagramm tele van az ilyen lanyokkal. Hogy csinálják? Mert nem hiszem, hogy mindnek fel lenne töltetve. Egyáltalán miért ekkora divat?

2017. febr. 25. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Genetika. És azért divat, mert vonzó.
2017. febr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért a nagy fenék és mell.

Nőies.

Szóval itt vagyok pici szájjal, mellel, fenékkel és nem vagyok divatos. :D Szörnyű.

2017. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem telt ajkam van plasztika nélkül, mindenki irigyli, mert hogy ez mennyire szép.. szerintem semmi extra sincs benne :D és az előző válaszoló szavaival élnék, hogy éppen azért olyan nagy divat, amiért a nagy segg, a nagy mell.. ezt tartják vonzónak a férfiak:) meg egyébként van az a trend, hogy egy kis pohárba, vagy valamibe beszívják az ajkukat, és ha "Kitépik" akkor bedagad, ezért is tűnik nagyobbnak. ez az egyik verzió, a másik meg ugye a plasztika. 16l
2017. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sminkkel is lehet teltte varazsolni, csak ugyesen kell konturozni a szadat:)

Ez esetben kepen sokkal jobban mutat,mint az eletben. Illetve sokan csak egy par kep erejeig kifestik maguknak otthon aztan annyi. Igazabol az ilyen konturozott szajak nem tul tartosak. Evessel, ivassal nekem meg a legtartosabb cuccos is lejon masfel-ket ora alatt siman. Nepkozben pl suliban biztos nem fogok vele szorakozni, javitgatni. Idom se lenne ra

2017. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Sminkkel is lehet nagy ajkakat csalni, de az ismertebb instagrammosoknak, biztos lehetsz benne, hogy fel van töltve. Nem olyan egetrengetően nagy összeg, én egyetem meg munka mellett ki tudtam fizetni egy elég jó szakembert.


Tudtommal legutóbb Kylie Jenner hozta divatba a vastag ajkakat, Kylie Jenner meg jellemzően a fekete, félvér nőket majmolja, tehát a nagy fenékkel meg a fonatokkal, csicsás körmökkel együtt a nagy ajkak is a fekete nőkhöz vezethetők vissza.

2017. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!