Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás tb támogatással?

Mellnagyobbítás tb támogatással?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olvastam egy ilyen lehetőséget,és lehet,hogy hülyén hangzik a kérdésem,de olyanok igénybe vehetik,akiket lelkileg teljesen megterhel,hogy pici a mellük?Sajnos olyan "betegségben" szenvedek,hogy nem tudok hízni egy dekát sem,hiába eszem akármennyit,sőt,fogytam is 12kg-ot amit azóta sem tudtam visszahízni.Természetesen a melleim is összementek(azelőtt sem volt,csak minimális.Nem azt akarom mondani,hogy ez életem legnagyobb problémája,de tényleg nagyon jó lenne,ha ezáltal növelhetnék egy kicsit az önbizalmamon.A lelki rosszulétem nemrég kezdődött egy megjegyzés miatt.
2010. máj. 16. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3%

attól még mert ők ellopják, neked nincs jogod a mi pénzünkből csöcsöket csináltani

nekik sincs joguk ellopni de te is beláttad,h. ez nem szép dolog

akkor azt is lásd be hogy a te mellműtéted sem lenne az

ugyh remélem a tb nem fogja állni!!!!!!

2010. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig szurkolok neked azért. A TB-t meg úgyis te is fizeted/fizetni fogod, annyi pénzt befizet egy ember élete során, hogy abból 10 műtét is kijönne.
2010. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De egyébként én sem hiszem, hogy a TB kifizetné, de egy próbát megér, nem?
2010. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nincs igazad,csak az a stílus,ahogy közölted...na mindegy.Csak azért idegesített fel kicsit,mert itt sok ember rögtön nekiesik a kérdezők nyakának pl egy ilyen kérdésnél vagy amikor többen is beírjuk,hogy a diplománkkal ki akarunk menni külföldre mert itthon max.éhen halni lehet majd a leendő fizetésből-persze akkor is kezdődik,hogy mi ne lopjuk az adófizetők pénzét ha utána lelépünk...de azt senki nem nézi,hogy olyan emberek,akiknek amúgy sincs rá szükségük 10x ennyit tesznek zsebre 1 hét alatt a mi pénzünkből.
2010. jún. 17. 20:09
 25/26 anonim válasza:
0%
huzd meeg
2010. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Remélem sikerült azóta választ kapnod a kérdésre, és a mellproblémáid is megoldódtak. Alap véleményem, hogy elsősorban csak próbáld meg elfogadni magad, de ahogy olvasom, van olyan lehetőség, ahol indokolt esetben támogatja a TB a mellműtétet. Gondolom jól utána kell járni, és nem hiszem, hogy a magánklinika kényelmét tudnád élvezni, de orvosi leletekkel alátámasztva igényelhető a támogatás.


A fenti "kedves" hozzászólásokhoz csak annyit, hogy a TB-t mindenki fizeti, folyamatosan, de ha jó nőgyógyászhoz, szemészhez, fogászhoz akar menni úgyis magánorvost választ. Ezek speciális szakmák. A TB egész életében fizeti az ember, sokszor annyit fizet be, mint amennyit "kihasznál" normál esetben. Ne irigyeljük már a kérdezőtől, a mellét, ha egyszer ténylegesen pszichés problémát okoz ez nála!

2012. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!