Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szájfeltöltés tapasztalatok?

Szájfeltöltés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném feltöltetni a számait, viszont kb semmit sem tudok a témával kapcsolatban.. tartósat szeretnék, a szilikon olajas feltöltésen gondolkodtam, viszont nem tudom hogy az jobb-e, mint a hialuronsavas?!

+ tapasztalatok is érdekelnének, illetve hogy kinél érdemes csináltatni ( árakkal sem vagyok tisztában, azt is írhattok)



2017. okt. 3. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

szia, nekem tartós van,szilikonolaj. kb 5 eve tart.

70e/1ml.

hiarulosavat nem ajanlom..bnömnek 2 hónap alatt lement.kidobott penzt..utana ment h inkabb szilikonolajat szeretne..erre azt mondja az orvos nem lehet szilikonolajat ha korabban hiarulon volt.ugyh jól gondold meg.

2017. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és te hol csináltattad? Mennyire fáj amikor csinálják?
2017. okt. 5. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Töltenek amúgy fél ml-t is, az 35 e.nekem eleve vastag a szám,úgyhogy nem kellett sok.de orvos dönti el.szilikon olajjal amúgy keves doki foglalkozik, mert nem éri meg nekik, hogy ugye egyszeri alkalom, és nem mész vissza.
2017. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam plasztikai sebészeten.

A Hialuron savas feltöltés előnye, hogy, ha esetleg nem tetszik a végeredmény, max 5-6 hónap és "elmúlik a hatás", viszont ha nem felszívódó anyaggal töltik fel, akkor az mindig ott marad. Amit tudni kell a nem felszívódós anyagokról, hogy maradhatnak vissza csomók, amiket csak műtéti úton lehet eltávolítani...és hát had ne részletezzem mi marad az ajkakból műtét után...A hialuron savnál is maradhat, viszont az idővel felszívódik. Ezek a csomócskák akkor keletkeznek, ha a szérum (bármelyik) nincs rendesen szétmasszírozva az ajakban (általában nem elég , hogy a sebész masszírozgatja pár percet a rendelőben, otthon is kell (persze nem törvényszerű, mert van akinek nem képződik göb, akkor se, ha nem masszírozza otthon). Ami az előnye az utóbbinak, hogy nem kell évente 2-3x átesni ezen a kellemetlen beavatkozáson. Mérlegelni kell.

Viszont azt nem tudom, hogy miért ne lehetne a hialuronos feltöltés után nem felszívódó anyagot használni? Ez hülyeség...Maximum 8 hónap után már nem lehet kimutatni a hialuront a szövetekben.

2017. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Ismerek egy nőt, aki feltölttette a száját. Nem tudom, hogy direkt, vagy véletlen, de szegény úgy néz ki, hogy ha meglátom, önkéntelenül az jut eszembe, hogy valaki nagyon szájba vágta és feldagadt neki.
2018. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!