Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik mostanában mellplasztikáz...

Akik mostanában mellplasztikáztattak, mennyibe kerül pontosan?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenkinek áll jól. Emlékeztek Kozsó két csajszijára itt a vége felé? Ezüstös rucikban voltak. Semmi derekuk nem volt, sem sportos válluk, csak az egybe-törzs - meg a két bumszli. Furcsán állt.
2017. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak annyi a "baja", hogy kicsi, akkor nem érdemes úgymond "megcsináltatni" (elrontani), max. ha már szültél-szoptattál annyit amennyit szeretnél.
2017. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
650 ért is van. ha valaki 1 misit fizet, az a haszont fizeti ki, amit a doki rátesz. a 650 ezres is ugyanolyan jó.
2017. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem mondanám hogy a 650-es is ugyanolyan jó. Van olyan orvos aki olcsó és olyan mnukát végez hogy hányás.
2017. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát ez azért nem egy rossz smink..ez ha kontár munkát végeznek az rosszabb mintha nem csináltatom meg... azért köszi a válaszokat :)
2017. okt. 21. 00:10
 16/19 anonim válasza:
Ha egészségügyi oka van(pl amputalni kellett az egyiket, vagy mindkettőt daganat miatt, akkor a TB àllja)
2017. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom, emberek... Komolyan mondom, nem tudom elhinni hogy lehet ennyire előítéletes valaki.

,,Fiatal csitriknek honnan van pénze?" Miért lenne attól csitri valaki, hogy fiatal és van rá lehetősége megcsináltatni? Meg hogy ,,gazdag anyuci-apuci"? Nem értem miért lenne olyan borzasztó dolog az, ha egy szülőnek belefér a képességeibe az, hogy hozzájáruljon a gyereke boldogságához? Ha gazdag szülő lennék én is nagyon szívesen kifizetném a lányomnak, ha ettől jobban érezné magát. Nem minden fiatal lány azért fekszik kés alá, hogy utána 5 percenként szelfizzen vele, hanem mert annak valóban lelki okai vannak.

És ha gazdag ,,pasija" van és kifizeti? Nem is értem miért elítélendő, hogy boldoggá akarja tenni a párját...

Ne általánosítsunk már ennyire. Az életben a dolgok nem mindig feketék, vagy fehérek.

2017. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Kb. 800.000 forintba, de függ az implantátum méretétől is.
2017. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23 vagyok, magamnak kuporgattam össze :) és maradt megtakarításom is, rendes munkából. Na bumm. Mondjuk könnyebb lett volna nem évekig félretenni, hanem kifizettetni valakivel, de ha így alakult...:D egyébként 650-1.500.000ig látni, de ne az árat nézd, hanem kutass.. láttam egymilliós hányást meg 700.000es szépet is... meg nyilván az sem mindegy, hogy miből mit akarsz. Minden orvosnak megvan a saját ügyessége :)
2017. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!