Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan, aki magának...

Van itt olyan, aki magának tölti a száját?

Figyelt kérdés
Néztem pár videót youtube-on + olvasgattam fórumokat is ezzel kapcsolatban, és elég egyszerűnek tűnik. Kicsit jobban utánanéztem a dolognak, 2 ml Teosyal 45 ezer forintba kerülne, viszont ha orvos csinálná, akkor 60-70 ezer forintnál kezdődik 1 ml, szóval így sokkal jobban megérné. Már egyszer töltötték a számat, emlékszem rá, hogy mit hogy csinált, lehet hülyeség, de arra gondoltam, hogy én megcsinálnám magamnak. Vélemények?

2017. dec. 30. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, azt csinálsz a száddal amit akarsz, legfeljebb egy puffadt gyulladt kacsasegget csinálsz belőle, ha elrontod, de az meg viccesen néz ki szóval az is egyfajta siker :D
2017. dec. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem inkább agyat műttetsz magadnak? Szád végül is van valamilyen...
2017. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Ők is. Nagyjából emlékezett rá, hogy kell csinálni.

2017. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
annyira utalom ezt a szilikonos kacsaszajat szajba utnem az osszeset... nevetsegesek vagytok tiszta mu azt azt hiszitek magatokrol huu de szepek lettetek :D
2017. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kivancsi, hogy mit gondoltok az ajakfeltoltesrol, de koszonom az ertelmes valaszokat :D tipikus magyar mentalitas
2017. dec. 31. 01:39
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Az a tipikus magyar proli mentális, hogy a rongyrázás akkor is kell, ha nincs rá pénz. Majd otthon sufnituning megoldja.

Tele az ország ilyen bazári majmokkal, akiknek se.ggig érő műszálas, hat szál póthaja van, csibesárgára van hidrogénezve, kínaiban veszi a soros műszempillát meg a felragasztható műkörmöt. Aztán felveszi a gagyi kínai boltos "Gabbana" felsőt átlátszó cicanadrággal, és úgy vonul a plázában, hogy ő most a helyi Kardashian.

2017. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Kérdező, szerintem NE csináld magadnak! Inkább gyűjts még egy kis pénzt hozzá. Nem hiszem, hogy eltalálnád a megfelelő szúrási szöget, mélységet, stb, nagyobb kárt okozhatsz, az anyag pedig hónapokig a száj szöveteiben marad.
2018. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ne csinàld!! El kell talàlni azokat a pontokat ami tölthető rèsz a mennyiséget sem tudhatod mennyi az alsòba mennyi a felsőbe! Gyűjtsél még hozzà es ide szakember kell!
2018. jan. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a beavatkozásokat nem véletlenül végzik szakemberek!!! Komoly következményekkel járhat, ha nem hozzáértő végzi! Komoly tanulási folyamat, komoly tudás kell hozzá!
2018. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!