Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kit ajánlotok inkább orrplaszt...

Lifeisnice23 kérdése:

Kit ajánlotok inkább orrplasztikai műtétre 2018-ban, Kárász Tamás vagy Rezek Ödön?

Figyelt kérdés
Olyan emberek tapasztalatait várom,akik voltak már és túl estek a közel múltban a műtéten a fent említett egyik doktor úrnál.

2018. jan. 28. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanolyan kivalo mesterek mint 2o17 es 2o16 -ban voltak .
2018. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rezek Ödönt többen dícsérik.
2018. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dr. Kárász, nem kérdés.. Engem is ő műtött, és én anno nagyon körbejártam az orrplasztika témát, mire rászántam magam. Életem legjobb döntése volt Kárász, több ezer orrműtétet végzett, vérbeli profi! És persze ő a legtranszparensebb, mindenhol kint vannak a munkái, műtétei, instától a facebook-ig, egy csomó videója van youtube-on, nem véletlenül, mert nincs mit takargatnia, simply the best;)
2018. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!