Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vekony szám van szeretnék...

Vekony szám van szeretnék jobban kinézni szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés
nem vagyok megelegedve a számmal. Magasságom 150 cm mellem méreteimhez képest nagy azzal nincs gondom majd szulés után ha odaérek szeretném megmutetni ha szukseg lesz rá. Vissza térnék a számra 24 éves vagyok, félek attol h elrontom magam de viszont szoktam látni szép ajakfeltolteseket nem tudom merjem e. meg hogy hány évesen engedhetem meg magamnak ezt? 30? vagy elobb is lehet? És ha pl 25 évesen megcsináltatnám a késobbiekben ahogy majd oregszik a bor ezzel nem lesz probléma? Még egy kérdés mennyibe lehetne megcsináltatni kb csak hogy tudjam hogy ha ennyit kérnek akkor az profi. Persze utánna járok még jobban a dolgoknak de gondoltam kérdéseket teszek fel itt hozzátok szoval?
2018. márc. 9. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ajakfeltöltést szeretnék csináltatni évek óta, 26 éves vagyok. Szerintem ez nem kortól függ, mert a szánk formája nem változik.

Ilyen 60-70.000Ft-ért +konzultáció szoktam látni hyaluronsavas ajakfeltöltést, ez sajnos nem végleges és szerintem nem is olyan észrevehető. Fél vagy egy évenként meg kell ismételni a folyamatot. A maradandó ajakfeltöltésnél viszont nagyobb a rizikófaktor és ahogy néztem drágább is.

Sajnos tapasztalatot nem tudok írni, ezeket is csak google-n olvastam.

2018. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem beteges, lehet szép és szolid ajakfeltöltést csinálni.Nincs korhoz kötve. De azt remélem tudod hogy max fél évig tart egy töltés tehát nem tartós, újra kell töltetni időközönként. Az ár az anyag mennyiségtől is függ, meg mindenki más árakon dolgozik, de általában fent van az oldalukon hogy mennyi a pontos ár. Kb 60-80e szokott lenni egy ml
2018. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mar 18-tol lehet tolteni, de nagyon gondold at:)
2018. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldenél képet, hogy jobban meg tudjuk ítélni? :)
2018. márc. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom képet hogyan lehet feltolteni
2018. márc. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!