Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaljam a plasztikai mutetet?

Valaljam a plasztikai mutetet?

Figyelt kérdés
Nagyon szep vagyok de meg kell plasztikai mutet.Eleg draga de megtudom csinaltatni. Csak az a baj,hogy túl szép,sexy vagyok ahoz,hogy egy ferfi orvoshoz mennyek mutetre attol felek,hogy.. tudjatok.De noi plasztikai mutetes alig van.A szamat kene megműteni

#műtét #Plasztikai mütét #válaljam
2018. aug. 23. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először egy helyesírási szabályzatra költenék. Valaljam /helyesen: vállaljam, drága de /drága, de megtudom/ meg tudom sexy / szexi, mennyek / menjek mutet/műtét plasztikai mutetes=plasztikai sebész szamat/számat kene/kéne...
2018. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor a pénz mennyisége fordítottan arányos az intelligenciával. Ne add fel, keresgélj.
2018. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, önbizalmad az van bőven.
2018. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nő szájplasztika után nagyon taszítóan néz ki.
2018. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam elképzelni, milyen lesz 5-10 év múlva

Huhhhhhhh, a hideg kirázott. Láttunk már egy pár szilikon nőt. Hál'istennek az ötvenet kevesen élik meg.

2018. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te eszleny a száját nem mitol hanem max feltöltik az meg nem műtét. Kamu vagy
2018. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mutik
2018. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkinek nem esett le h ez kamu?
2018. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!