Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek 800cc vagy az feletti mellimplantátuma van? Ha igen, kinél csináltatta?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbítás elött vagyok és mivel én 180cm magas vagyok és 75kg így nagyobb mellet szeretnék! Alapom van ,elég feszes kerek mellem van de az alakomhoz és a magasságomhoz nagyobbt szeretnék! Képet szívesen küldök! Esetleg ti is küldhetnétek!
2018. aug. 30. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom hogy Pap Péter rak ekkorát.
2018. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Afshin ês Rêvêsz is ùgy tudom! Elsô akit kiszemeltem Afshin, 2. Rêvêsz
2018. szept. 4. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Amùgy köszi :) ☺
2018. szept. 4. 18:57
 4/4 anonim válasza:

Szombathelyen Gerencsér József is. Mind2-t ő csinálta (elsőre nem fért be a kívànt méret), anyukámèt is.

Én is 800-asat szerettem volna...de a 160cm-es kis testem (alkatra normál) nem bírná meg 😔

De nem adom fel! Egyszer úgy is lesz akkora!( Most 550es ccm, előbb-utóbb cserélni kell 😅 )

-

Megcsináltattad vègül?


24/L

2019. júl. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!