Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Striák eltüntetésével kapcsola...

Striák eltüntetésével kapcsolatban milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hogy hova is kellene mennem milyen orvoshoz hogy eltüntessék, bikinivonaltól mell alatti részig tiszta zebra mintám lett első gyerek után...
2018. okt. 1. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Semilyen orvoshoz se.

Nincs ellenszere. Idővel halványodik.

Ez sajnos genetika. Vannak striára hajlamos nők. Van akinek egy sincs, hiába hízik vagy fogy.

Ezt megelőzni lehetett volna csak. Krémekkel hogy a bőr ne repedjen meg.

Ez sajnos ilyen marad, csak elfogadni lehet. Ahol a rostok elszakadtak, ott már nincs gép ami összehúzza!

Nekem is vannak. Én elfogadtam már.

2018. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magánklinikán vannak mindenféle kezelések, amik eltüntetik/ vagy nagyon elhalványítják. Biztos drága, de hatásos. Egy ismerősöm volt ilyen kezelésen.
2018. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos kevés helyen, de van ahol letetoválják bőrszínű festékkel így alig észrevehető. Nekem külföldön csinálták, de szerintem megérte! Kereshetsz ilyen irányban is. Sok szerencsét
2018. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magán klinikára menj.
2018. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Feltétlen utánanézek a dolgoknak, kenegettem magam kenőcsökkel,kókuszzsírral is, mégis előjöttek, kénytelen leszek megycsináltatni,felfordul a gyomrom ha tükörbenézek ha csak néhány lenne azt el is tudnám fogadni, de úgy néz ki a hasam mint egy ezeréves rossz kaparófa.

Bőrgyógyásznál is voltam már de amit felírtak az sem használ (nem jut eszembe a neve) de akit érdekel az nyugodtan írjon rám privátba kikeresem a gyógyszer nevét hátha másnak használ.

2018. okt. 2. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem is használnak,ha előjön akkor már mindegy hogy mivel kened max halványítja de attól még ott lesz csak mondjuk nem ilyen lila hanem fehér.
2018. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem el használni amikor csak néhány csíkom volt.
2018. okt. 2. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Marhasag h kremekkel barmit el lehet erni. Eleve a stria olyan melyen van mint egy tetovalas, a kremekbol pedig meg az orvosi melyhamlaszto kremek se ernek le a bornek addig a retegeig. Attol h bezsorozod a tetejet meg ugyanugy szet fog repedni.

Idovel halvanyul (2-3 ev). Amugy kimetszik mutettel, es akkor talan csak par heg marad utana. De en tuti nem fekudnek kes ala ezert.

2018. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dermart Buda, Dr. Pónyai Katinka.
2018. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyire híztál meg terhesség alatt?
2018. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!