Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a nővé operáltatás menete?...

Karltheone kérdése:

Mi a nővé operáltatás menete? Többi lent

Figyelt kérdés
Üdv, az elmúlt pár napja azon gondolkodá, hogyan is lehetek nő? 28 éves pali vagyok. Nem érzem jól magam férfiként érzem, hogy legbelül nő vagyok. Haverom mondta, hogyan is lehetnék nő (Márkus Úr) azóta életcélommá vált, hogy nő lehessek.. Szóval mit kell tudni róla? milyen kezelések várnak rám?

2018. okt. 15. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben kaparj össze pár millió forintot.
2018. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonkezelés, szilikoncicik.

Ki tudnak alakítani vaginát is, de mesélték youtube-on, hogy ez mivel jár, szvsz nem éri meg, mert sose lesz olyan mint az igazi, de te tudod.

2018. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod hogy 2 hónap alatt nem lesz belőled nő? Először komoly hormonkezelést kell kapnod aztán ha az meg van akkor jöhet a plasztika.
2018. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Plusz ott van még a Real Life Test, hogy tudsz-e egy évig nőként élni, még az operálás előtt...
2018. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kajak van ilyen?
2018. okt. 18. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál kell kezdeni, hosszas folyamat.
2018. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen jol mondjak az előttem szólóak .Elmész pszichológushoz és ha meggyőződött rola hogy benned tèleg női lélek van meg nem csak azèrt akarsz pl nő lenni mert mondjuk férfiként nem sok mindent èrtèl el stb akkor kapsz engedèlyt tőle (papír).
2018. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!