Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell nagyobbítás után nem...

Mell nagyobbítás után nem lehet napoztatni a heget fél évig. Viszont ha le takarom a heget vagy leragasztom akkor nincs gáz, nem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy márciusban csináltatom.

Május végén már elvileg lehet napozni. Ugyan még nyár nincs, de a nap mégis süt már annyira erősen.

Június közepén ha mondjuk lemennék standra, bele a vízbe. Aztán utana kifekszem napozni (persze bikini felsőben) akkor nem lesz ott gond, nem?

Se a víz se a nap nem okozna problémát?

Mert ugye a balaton nem a legtisztább..


2018. nov. 3. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
De, okozna
2018. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó es miért?
2018. nov. 3. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ostoba vagy szilikon babám!


Az árnyékban is le lehet barnulni...

+ nyoma marad a leragasztásnak...


S ha ilyen műtétre megtetted a lépést, emeld meg azt a műkapás kezeidet s egyeztess dokiddal.


-.-" idióta

2018. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne csináltasd meg! Megbánod! 20 éve van nekem és utálom már és borzasztó! Fájnak és megkeményedtek az évek alatt mint a kő mert capsule alakult ki körülöttük ami nagyon gyakori! Ki akarom vetetni de tudod hogy fog kinézni utána? Fel kéne varratnom de nincs rá pénzem 2 gyerek mellett! Mert ugye erre nem gondoltam 20 évesen... Nem beszélve arról hogy az érzést is el eszíted valamelyest a melleidből a műtét után! Jól van az úgy ahogy van neked! Hidd el a természetes a legjobb!
2018. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hónap után lehet szolizni de úgy hogy kend be 50 faktoros krémmel és takard le.
2018. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja bocsi nem olvastam el a többi részét.

Miért ne lehetne napozni? A heg nem lesz kint a fürdőruhából.

2018. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi van 3-as válaszoló irigy vagy hogy neked nem telik ilyenre? :D :D :D
2018. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszoló valóban irigynek tűnik! :D

De én se vagyok ám pénzes. Már évek óta szeretném ezt a dolgot.

Én tudom, hogy nem fogom megbánni.

Igazából azért mert nekem nem fejlődött ki a természetes. Mikor elkezd nőni a kislànyoknak, akkor megduzzad és egy csomó alakul ki. Utána szépen lassan meg nő. Nos nekem ott maradt a duzzadt csomó fázisban és igen! A leg kisebb melltartót se tudom megtölteni. Nekem nem kell óriás méret, mert nem vagyok egy erős testalkat.

Egy kényelmes foghatót szeretnék. Olyat amire lehet melltartót kapni

2018. nov. 5. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel főleg ezzel a sok hülye féltékeny irigy emberrel. :D

Nekem is meg van csinálva és imádom.

A legfontosabb hogy jó orvost válassz és akkor probléma nem lehet!!

2018. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!