Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mellfelvarrás megéri? Szép...

A mellfelvarrás megéri? Szép mellek elérhetőek vele?

Figyelt kérdés

Első sorban tapasztalatokat szeretnék! Minden információ érdekel( a neten már sok helyen utána olvastam). A hegek észrevehetőségéről, plasztikai sebész nevekről, akit tudtok ajánlani, mennyi időt vesz igénybe ez az egész az első konzultációval, így utólag jó döntésnek tarjátok-e, elégedettek vagytok vele, ár, stb.

Pesten vannak a legjobbak, nem?


Ja, és itt ez az Aesthetica, amit reklámoznak a neten. Erről is tudna vki mondani tapasztalatot?


2008. nov. 6. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nezted itt a gyakorikerdesekben a plasztikai muteteket?

Tobb kerdes, valasz is van ezzel kapcsolatban, en is egyik nap neztem vegig oket.

Mindenkeppen az a fontos hogy NEKED megeri-e, te nem felsz-e tole? Miert foglalkozol mas velemenyevel? Ez annyira maganugy szerintem.

En is felvarratom de egyenlore meg fogyokuraban vagyok hozza, a doki azt mondta fogyjak es utana menjek hozza vissza. Szoptattam, es amugy is nagyok a melleim. De en mindenkeppen megcsinaltatom!

2008. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, néztem. Én is biztosan tudom, h megcsináltatom, már pár éve tervezem, a nyáron megszeretném végre csinálni. Ezért tettem fel, mert utána ugye maradnak hegek, és nem akarom h még rosszabb legyen a helyzet. Meg hátha tud vki egy jót is ajánlani.


Sok szerencsét kívánok neked a műtéthez és kitartás! Bár már én is tartanék ott.

2008. nov. 7. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdésed, de azért érdeklődnék.

Végül megcsináltattad a felvarrást? Milyen lett? Hol csináltattad? Meg vagy vele elégedve? Szóval ha kérhetem úgy mindent mesélj el, én is ilyesmire készülök majd később.

2009. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!