Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van koztetek olyan, akinek...

Van koztetek olyan, akinek egeszsegugyi okokbol fel kellett varratni a melleit, es ezt a TB kifizette?

Figyelt kérdés
Mellben eros vagyok, es a hatam faj. Kaptam mar fizioterapias kezelest es gyogytornaszhoz is jartam, de olyan sulya van a melleimnek, hogy mar fajdalmas, es kenyelmetlen.
2008. nov. 8. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a TB téríti: kérdezd őket.


Amúgy megértelek - de ha rászánod magad, küldhetnél egy fényképet előtte. Mindig igen szomorú vagyok, ha valaki egy ilyen szépséget akar eltüntetni.

2008. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eltuntetni? Felvarratni!

Bocs, de nem ertem amit irtal.

2008. nov. 8. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A 'felvarratás' azt jelenti, hogy kivesznek a melledből egy jó darabot. A bőrből is, meg a zsírból is. A mellbimbót is áthelyezik. Elég kényes műtét - bár annál jobb, mintha szilikont tennének bele.


Értelemszerűen a mell jóval kisebb lesz ettől. Erre értettem az eltüntetést.

2008. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi, mar ertem.

A kepeken amit itt a neten latok nem kisebbek a mellek egy felvarrasnal, csak szebbek.

2008. nov. 8. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak lóg a melled, akkor zsírt nem kell kivenni belőle (de a bimbót akkor is át szokták helyezni, különben vagy az ég, vagy a föld felé mutatna utána). Ezt viszont nem fizeti a TB.


Te viszont kifejezetten azt írtad, hogy a SÚLYA zavar. Ahhoz pedig az előző - kisebbítő - műtét kell. Ezt fizeti a TB, ha már egészségügyi problémákat is okoz.

2008. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!