Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy mellplasztikai műtét?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül most átlagban egy mellplasztikai műtét?

Konkrétan mellnagyobbítás, arányos mértékkel, nem is a leg olcsóbb helyen.

(Egy nő ismerősöm szeretné, ha esetleg oda kerülne a sor a felét Szívesen megelőlegezném neki, csak fogalmam sincs hogy milyen keretek közt megy.)



2019. jún. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Átlagban olyan 1milló forintot mindenképpen szánni kell rá. Aztán orvosa válogatja, hogy milyen tarifával dolgozik, meg ugye az implantátum fajtájától is függ.

750.000-1.600.000-ig. És ez csak nagyobbítás. Ha kell felvarrás vagy más korrekció, az nyilván plusz. Aztán ott vannak a plusz költségek. Van akinél benne van a kompressziós melltartó (néha harisnya is) az árban, van ahol külön kell megvenni. Gyógyszerek a műtét utánra, stb.

2019. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
62%
1 millió közelében kijön minden extrákkal mindennel.
2019. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nemrég voltam 1.800.000 -ért.
2019. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
62%
Ismét 3-as vagyok, 10 éves implantátum cseréje volt, tokproblémákkal, szóval szerintem én nem a legegyszerűbb eset voltam :) Ennél csak kedvezőbb áron hallottam eddig mindenhol.
2019. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!