Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 42kg fogytam és mindenhol lóg...

Kata032474 kérdése:

42kg fogytam és mindenhol lóg a bőröm. Tudnátok jó dokit ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi idő alatt?

Szerintem háziorvost kérdezd meg.

2019. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Krasznai Zsolt.
2019. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de háziorvosomnak fogalma nincs ez hogyan működik,magamra vagyok utalva.8 éve küzdök a súlyommal,127 kg indultam és most 84 kg tartok.Egyenlőre Honvéd kórházban voltam érdeklődni 4 hónapja a hasam miatt.Azóta mindenem katasztrófa..
2019. júl. 16. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ingyenes a műtét, de ha van pénzed, akkor menj magán dokihoz és nem kell sokat várnod
2019. júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Munkám miatt nem volt időm bajaimmal foglalkozni,de talán most van 1 kis lazítás :) Köszönöm a kommenteket,utána nézek az ajánlott dokiknak is.Nagyon ajánlották a Szent Imre kórházat,Dr Jósvay János főorvost.Tapasztalat vkinek?
2019. aug. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!