Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek szukseges az...

Szerintetek szukseges az orrplasztika? Keppel

Figyelt kérdés
Az a problemam, hogy nagyon szeles az orrom, regebben csufoltak is vele. Azota mindig egy kicsit probalok sminkkel kisebbiteni de nagyon zavar. Ezt egy jo orvos megtudja oldani, hogy szelessegeben kisebb legyen? Tudnatok ajanlani nagyon nagyon jo orvost? Az ar ebben az esetben nem szamitana (hisz az arcomrol van szo) [link]
2019. júl. 9. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs teendő az orroddal! Nekem tetszik, aranyos. De ha mindenképp műtetni akarod és bírod az utána való kellemetlenséget és fájdalmat akkor hajrá. Egyébként a zsebedbe is mélyre kell benyúlni, mert ez szépészeti beavatkozás, amit nem támogat a Tb.
2019. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem szükséges. Nem olyan széles ez. Sőt. Először a képet néztem meg és csak utána olvastam el, hogy mit írtál. Nem is vettem észre, hogy ez lehet a probléma.
2019. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel teljesen tisztaban vagyok, hogy koltseges.
2019. júl. 9. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem semmi szükséged rá!!!

Így nagyon szép!

Ne akarj rosszat magadnak...

Nem vagyok plasztika ellenes..bár sokan túlzásokba esnek...

Viszont megértem, ha valakinek lelki problémát okoz, akár egy nagy orr, elálló fül vagy ha nem egyformák a mellei és azt megcsináltatja, de nálad erről nincs szó.

40/N

2019. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is ok,az orrod.Semmi baj vele.Az ember arca szimmetrikus,amilyen hosszú az orr,olyan hosszú a fül,stb.Ha kissebb lesz az orrod,akkor úgy fog tűnni,hogy megnőttek a füleid,átrendeződik az arcod,szokatlan lesz.Ez olyan mint egy mókuskerék,mindig valami nem fog tetszeni.
2019. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből csak az látszik, hogy szép arcod lehet és az orrod illik hozzá, nem nagy.
2019. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek? 🙄 illik az arcodhoz, semmi baj nincs vele :) a csúnya orr nem itt kezdődik
2019. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát beszarok, soha életemben nem láttam még olyan orrot, ami ennyire hasonlít az enyémre :D

Nem mondom, hogy egy az egyben ugyanaz, de kísérteties a hasonlóság.


A képre ránézve amúgy nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem kell. De amúgy meg meg tudlak érteni, mert én is szeretném plasztikáztatni az enyémet, bár én nem a szélessége miatt vagyok kiakadva, hanem a kis "pukli" meg a két kis benyomat miatt elöl.

2019. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso akkor lenyegeben egy cipoben jarunk :D :D hat koszonom, tenyleg nagyon jol estek ezek a kommentek, bar azt gondoltam, hogy azt fogjatok mondani, hogy igen- szuksegem van erre :) atgondolom!
2019. júl. 13. 14:28
 10/11 anonim válasza:
Más örülne, ha ilyen orra lenne. Te jó ég. 😂
2019. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!