Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajanlotok fekete szemoldokre?

Mit ajanlotok fekete szemoldokre?

Figyelt kérdés
mivel formazzam? tudnatok kuldeni valami linket, hogy mit rendeljek ra? kezdo sminkes vagyok, nem tudom mit kezdjek vele, orulnek ha valaki segitene ebben😊 elore is koszonom. 16/l
2020. ápr. 24. 23:16
 1/1 SnowWhite88 válasza:
Konkret termeket nem tudok mondani de vannak nagyon jo szemoldok zselek es azzal tudsz rajta igazitani ha ugy erzed nem kell beszinezned mert eleg suru. Ha szeretnel rajta javitani egy kis szinezessel akkor javaslom a sotetbarna szemoldok kitoltoket. Ahhoz kb barmelyik sotetbarna szemhelypuder is megteszi. Nekem van szemoldokszinezom es semmi kulonbseg nincs akozott es a szemhelypuderem kozott.
2020. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!