Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen smink...

Szerintetek milyen smink illene nekem?

Figyelt kérdés

Világos bőröm, barna szemem, és sötétbarna hajam van. Általában ilyen sminket szoktam készíteni:

[link] mindenki dícséri, hogy illik nekem, én is jól értem magam így. Viszont hétköznapokra szeretnék valami visszafogottam sminket, de nem igazán találok mást ami illene főleg rúzsokból. A vörös rúzson kívül nekem egyik sem áll jól.

Mit tudnatok ajánlani? :)



2020. máj. 6. 12:31
 1/4 _valaszokatadok_ válasza:
100%

Szia! Szerintem ilyesmi jól állna mint ezek

[link]

[link]

Remélem segítettem!☺️

2020. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ennek a szolidabb verzióját úgy tudnám elképzelni, hogy korrektor vagy bb krém ha kell, de ne egy erős fedésű alapozót használj

szemre tusvonal és spirál

a szemöldök szerintem ezen se túlzás

pirosító, bronzosító hétköznapi sminkhez nem feltétlenül kell, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor használj belőle kevesebbet, ne építsd fel annyira a színt (hogy éppen csak látszódjon)

rúzsnál meg ha semmi más nem tetszik magadon a vöröset leszámítva, akkor használj ilyesmi árnyalatot, csak keress olyat, ami nem ilyen pigmentált és csak egy enyhe színt ad

esetleg próbáld ki, hogy nem használsz rúzst, csak egy szájfényt

2020. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Ment a zöld pacsi ^^
2020. máj. 6. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hangsulyos szem,azaz drámai tus,drámai pillák,vagy mű vagy festett spiláral,és hétköznap akarod viselni, akkor egy nude színü ruzst válasz mellé,trend it up nude szinu ruzsai.
2020. jún. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!