Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó használják?

Milyen alapozó használják?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm világos nem túlságosan, de a legtöbb alapozó elüt tőle szerencsére megtaláltam rá a megfelelőt, de a tstsem többi részén főleg a nyakamon meg a mellkasomon még az arcbőrömnél is sokkal világosabb. Sajnos arra nem találok megfelelő színű alapozó, mert még a legvilágosabb sem jó. Milyen alapozó tudtok ajánlani?

2020. máj. 8. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen árban gondoltad? Milyen fedése legyen? Én mondanám hogy Huda Beauty FauxFilter, de 10000, full fedése van, és csak külföldről tudsz rendelni. Viszont abból van nagyon nagyon világos. De ilyen drágább márkáknál általában nagyobb a színválaszték is. Még a NYXet tudom mondani, azt tudsz magyar oldalról is rendelni. 5000 forint, a Can't Stop Won't Stop nevű alapozója.
2020. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A drogériák polcairól esetleg a Maybelline Fit me ?
2020. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!