Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan parfüm, ami “szigorú...

Van olyan parfüm, ami “szigorú” illat, de egy 20-24 éves lánynak is hordható?

Figyelt kérdés
Az öltözködési stílusom valamiért nagyon klasszikus, erős alsókonty, blézer, szövetnadrág (a munkahelyem is elvár egy hasonló öltözködést, szóval bőven kiélhetem magam). Ehhez keresek egy szigorú de mégsem túl komoly illatot.
2020. jún. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen illatcsaládban gondolkozol?
2020. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Főleg fűszeres és/vagy virágos, de nagyon új vagyok ebben a témában:(
2020. jún. 8. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Bvlgari Jasmin Noirt mondanám, de azt úgy tudom már nem árulják boltokban, pedig nagyon szuper volt. Esetleg hasonlít rá kicsit az Estée Lauder Sensuous és annak változatai. Talán Estée Lauder Modern muse nuit. Ezek mondjuk inkább őszi-téli illatok. Bvlgari parfümöket tesztelhetsz, hátha bejön valamelyik. Ezek között van jó pár, amire illik a leírásod. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2020. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem őket!:)
2020. jún. 8. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szigorú illathoz nem illik a virágos. Inkább erős, fűszeres illatokban gondolkozz.
2020. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a kisugárzásod is komoly, kipróbálhatnád a Coco Chanel Mademoisselle-t. Erős illat, drága is, de nagyon tartós, nem kell locsolni. Viszont tényleg tudni kell viselni, de ez szerintem messze nem olyan “öreges”, asszonyos, mint a No. 5, az tényleg kb. 40 felett válik igazán passzolóvá (de akkor sem mindenkinek persze).
2020. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!