Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sinsayből a(beauty blender)...

Sinsayből a(beauty blender) smink szivacs jó? Milyen tapasztalat van vele? Köszi ❤️

Figyelt kérdés

#Sinsay sminkszivacs
2020. jún. 21. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, én szeretem.

20/L

❤️

2020. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi en valamiért tartok tole nehogy rosszabb legyen mint a sima rossmanos es akkor dupla penzt vesztek
2020. jún. 22. 06:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A H&M ben vettem egy mini beuty blender szetet,nem volt draga ahoz kepest, és imádom,szem alá,szaj körül, orrnál az a kis rész,nehezebben elérhető helyekre,és még mindig használom majd ujra veszem ha látom hogy van és ujra ott vasarolok, szajfenyt is vettem onan és amellett hogy kellemes illata van nagyon szep arnyalata van es pigmentált.
2020. jún. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!