Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hasonló szemöldök ceruzát...

Hasonló szemöldök ceruzát keresek! Ötletek?

Figyelt kérdés

Most egy She 3in1 Designer szemöldök ceruzát használok 110-es árnyalatban. Nekem nagyon bevált termék, de elég gyorsan fogy, így alternatívát keresnék, ugyanis ez a márka csak a DM-ben van. és a Rossmant jobban szeretem. Jó lenne ugyanilyen ,,kitekerős" változatban, és lenne hozzá kefe is a végén.

Jókat hallottam a Catrice szemöldök ceruzáiról, de még nem próbált.

Ötletek, alternatívák?

És jó lenne ha nem eget rengető lenne az áruk, max 1500 forint.



2020. júl. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a Catricet nekem bevált 😊 ugyanúgy tekerős és van rajta kefe is.
2020. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 10 éve az Essence faragós ceruzáját használom. Sötétbarna árnyalat, kefével.
2020. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Szia! A Catricenek megvettem a kitekerős és a sima hegyezhető változatát is, hát amikor kipróbáltam őket azt hittem eldobom az agyamat 😍 Annyira szuper az a termék, hogy nem lehet szavakba önteni!


#2 Szia! Régebben én is kipróbáltam, de nekem az nem vált be, elég keménynek éreztem, és ha rányomtam akkor sem láttam semmi hatást, szóval én azt a terméket nem nagyon szeretem:/

2021. jan. 9. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Örülök, hogy tetszik a termék😊
2021. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!