Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy ilyesmi smink sok hétközna...

Egy ilyesmi smink sok hétköznapra?

Figyelt kérdés

Most ismerkedek a sminkkel és ilyenkor hajlamos vagyok lelkesedésemben túltolni dolgokat. Ez áll a találtak között legközelebb ahhoz, amit csináltam, annyi, hogy alul nem húztam ki, viszont felül egy vékony (tényleg az, mert így is alig látszik a szemhéjam, nem akartam, hogy nyitva teljesen eltakarja) tusvonalat húztam. Meg persze nem vagyok ilyen szép, de nem ez a lényeg most:)


[link]


18/l


2020. aug. 18. 18:44
 1/5 Metionin ***** válasza:
84%
Pont ilyesmi az enyém most, fekete tussal. Én általában ilyen kontrasztosakat csinálok (nem írom, hogy erőset mert az arcomat pl. nem alapozom, tehát a színek erősek csak, nem a réteg sok) mert egyrészt tetszik, másrészt nincsenek olyan alkalmak az életemben, ahova tartogathatnám. Suliba nyilván nem kentem volna fel de munkába simán, szerintem így nyáron te is lazán sétálhatsz az utcán erősebb színű sminkkel is. Szóval ha elkészült és látod hogy vállalható (tehát nem rontottad el) akkor nyugodtan menj ki vele hétköznap is. Szünet van, senkinek semmi köze hozzá.
2020. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
A szem és szemöldök nekem tetszik, én sokszor csinálok ilyesmit hétköznapokra. Viszont alapozót, pláne iylen vastagon, biztosan nem kennék fel mert nagyon zavarna az érzete, eltömítené a pórusaimat, alapból nem is használok szinte soha.
2020. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ez a mindennapokra sok. buliba vagy este beulni valahova okes, de munkaba vagy suliba ha erosebbet es ilyesmit szeretnel akkor mondjuk mehet ugyanez csak barnaval, feketevel, szurkevel a piros helyett, szerintem az sok. Es velemenyem szerint ha ilyen feltuno szem sminket keszitesz akkor mindenkepp kell az alapozas meg a kontur meg a szemoldok. Nem kell ilyen vastagra csinalni lehet azt termeszetesebb hatasura is, de ilyen eros szem sminkhez kotelezo a tobbi is, csak a szem smink alapozas nelkul szerintem hulyen nez ki, hiaba nincs borhibad, senkinek sem egyenletes szinu az arca, meg na ugy nez ki jol :)
2020. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindenapi sminknek kicsit extrem szin, de ha te igy erzed magad jol siman csináld, burgundi pirosas szemhejpuder kell hozzá, de szerintem egy barna bronzos arnyalat szebb lenne hetkoznap.
2020. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Átlag hétköznapra talán egy picit sok de attól is függ hogy öltözöl mellé, van akinek illik a stílusához. Kicsit sötétebb, barnásabb árnyalattal lehet hétköznapibban hat.
2020. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!