Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok akik minden nap sminkel...

Lányok akik minden nap sminkeltek! Miért? Mire jó ez? (azokra gondolok akik nem csak minimálisan, hanem vastag alapozó, rúzs, vastag tusvonal)

Figyelt kérdés

Tinikorban még értem, hogy önbizalomhiány, kortársak befolyása.. de hogy felnőtt, fiatal huszonéves nők miért..

reggel is idő felkenni munka előtt, este le kell mosni, leizzadjátok, a maszkon elkenődik most.. nem egy valós képet nyújt, szinte függőséget. az önbizalomhiányon dolgozni kellene, nem pedig elfedni és megszokni ezt


2020. szept. 24. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Először is ki mondta hogy önbizalomhiany miatt sminkelhet csak egy nő? Ne csináljunk már úgy mintha a smink egy ördögtől való dolog lenne.

Azért sminkelek mert élvezem, kreatív lehetek, és mert jó reggeli időtöltésnek gondolom. Szeretem hogy a rúzst a ruhámhoz tudom igazítani. Nem szoktam vastag alapozot kenni magamra éppen annyit ami még szép hatást kelt. Tus vonalat szoktam húzni mert megnagyobbítja és ki emeli a szemem, rúzst is gyakran hordok mert megnöveli a számat.

Szerintem mindenki eltudja dönteni hogy mire akar időt szánni, nekem egy feltűnő smink is maximum 15 perc szóval nem sokat foglalkozok vele. Az esti lemosas 2 perc, ez se vesz el sok időt.

Jó lenne ha az emberek felfognák végre hogy attól mert egy nő sminkel nem biztos hogy önbizalomhianyos.

Nem minden embernek kell hogy tetszen ha egy nő sminkel, de senkinek sincsen bele szólása ebbe.

2020. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem önbizalomhiány kérdése, smink nélkül is ugyanolyan magabiztosan megyek ki az utcára, mint vele.

Egyszerűen élvezem magát a folyamatot, szeretek új termékekkel, színekkel, technikákkal kísérletezni, ez ugyanolyam kreatív folyamat számomra, mimt mondjuk a rajz meg festés, amit szintén imádok.

2020. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy kreatív művészi folyamat és lehetőséget ad megállni, elmélyülni kicsit reggel. Más meditál, én kifestem a szemem. Van egy csomó színes szemhéjfestékem meg érdekes színű rúzsom amiket szeretek kombinálni, de értelemszerűen nem onnan ered a dolog hogy szégyellem hogy nem természetesen csillogó zöld a szemhéjam és azt sem gondolom hogy mások elhiszik hogy mélybordó szájjal születtem.
2020. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg nő vagy, akkor biztos ÖNBIZALOM HIÁNYOS vagy, mert ilyen kérdéseket írsz ki :D
2020. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igaz vastag alapozó nincs de használok rúzst és festem a szemem, mert tetszik. Nekem hozzátartozik a reggelhez, ugyanúgy mint az hogy felöltözök és nem pizsamában megyek be dolgozni. Ezzel rákészülök, ráhangolódok a napra. Nem hiszem azt, hogy mások elhiszik hogy bordó szájjal születtem meg színes szemhéjjal, komolyan van aki ezt gondolja? :D Az önbizalomhiányhoz meg annyit hogy amíg tini voltam, ronda és önbizalomhiányos, addig pont nem sminkeltem. Ettől függetlenül miért baj az ha valaki nem érzi jól magát ha kijön egy bőrhibája és lekeni korrektorral? Egyébként nekem is helyettesíti valamelyest a rajzolást, festést. Szeretek színekkel kísérletezni. Aki gyakorlott, annak egy full smink sem több mint 15 perc, arcot tisztítani este (és reggel) amúgy is kell, nem értem mi pluszt ad hozzá az esti rutinhoz az a 2 mozdulat amivel letörlöm a cuccot arctisztítás előtt.
2020. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Szomorú hogy itt tartunk a 21.században :(

Imádom hogy ha egy nő sminkel akkor rögtön figyelemhiányos, ha valaki megjegyzést tesz a másikra akkor meg féltékeny....

Ennyi erővel megkérdezhetné bárki hogy Nők akik nem sminkelnek, miért nem teszik?


Lépjünk már ezen túl...és nem, én nem sminkelem magam, nem bírom elviselni az alapozót, de nem szólom meg aki erősen sminkel, főleg ha ízlésesen teszi.

2020. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%
A smink művészet akárcsak a tetoválás, rajzolás, grafika és a többi. Ezentúl egy önkifejezési forma,stílus.
2020. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen tilos sminkelni. Sosem megyek smink nélkül munkába. Persze nem kenem ki magam durván, csak leheletnyi smink. Viszont ha nem dolgozni megyek, hanem boltba vagy bárhova, akkor előveszem a festékhengert és ami a csövön kifér. :D Nem önbizalomhiány, egyszerűen szeretem megcsinálni, szeretek jól kinézni. A munkában pedig szeretem, ha nem úgy nézek ki, mint a többi zombi. Hatalmas bőröndökkel a szemük alatt, megkopott szemöldök, cserepes száj, száraz bőr, satnya szempilla. Belehalnék kb, ha így néznék ki. Bár "smink" nélkül sincs nálam ilyen helyzet, de szeretem, ha "üde és fríssítő rámnézni".
2020. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
23%
Előző, mit dolgozol hogy tilos a smink?
2020. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert engem boldoggá tesz, imádom a divatot, imádok öltözködni, van egy eléggé jellegzetes stílusom, és ehhez csinálok parádés sminket is. Így érzem magam jól. Ha nincs rajtam smink akkor is nagyon jól érzem magam, de az egy sokkal intimebb megjelenés, hiszen pizsiben se mész ki az utcára, meg nem az otthoni ratyi szerkódban mész dolgozni, hanem felöltözöl rendesen.
2020. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!