Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyűrű választás előtt vagyok,é...

Gyűrű választás előtt vagyok,és amikor itthon méregetem,a mérettáblázat szerint mindig más jön ki az átmérő és a kerületben?

Figyelt kérdés
Pl tolómérővel 18,8 mm,kerületben meg 64 jön ki többedik alkalommal,de ugye a 64-es kerülethez 20,4 átmérő tartozik.Már rengeteg módom mértem és mindig ezek jöttek ki,és nem értem mi lehet a hiba.Próbáltam azt is hogy egy kulcstartó cuccot ráméreteztem az ujjamra,akkor is 18,8 jött ki.

2020. okt. 6. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy ékszerboltba ahol lemérik a méretedet. Nem muszáj vásárolni, érdeklődni is lehet.
2020. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is lemértem otthon, aztán elmentem a boltba és kiderült, hogy nem az a méretem, amit én mértem. Csuklón vagy nyakon mérni könnyebb, de az ujjakon más a zsírszövet és izomszövet.
2020. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ugyanazt a szorosságot szereti.


Én pl azt, ha kb nem is érzem, nem áll el, de nem vág be.

Van aki meg a bőt.

Ezen kívül a forma és a vastagság se mindegy. Egy nagyobb gyűrű jobban szorul, mert az ujjad egyenletlen, és több felületen fekszik fel.


Vegyél egy pár olcsó gyűrűt és hordjad őket egy hétig.

2020. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!