Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Engednétek az érett, 14 éves,...

Engednétek az érett, 14 éves, 8. osztályos lányotokat így iskolába?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nagyon ki van száradva a szája, kicserepesedett neki és már fáj is. És hogy ez a szőlőzsír segít neki.

Azt én is észrevettem, hogy kicserepesedett és lepattogzott a száján lévő felső réteg.


Szerintetek? Mehet azzal a száján iskolába?


Tudom, van aki már körmöshöz, kozmetikushoz jár, folyton sminkben megy iskolába, de a lányom nem ilyen, nem is szeretne sminkelni.


Exférjem egyebkénr rúzsnak nézte, bár ő nem ért az ilyesmikhez. Halvány színű, van, akinek alapból ilyen a szájszíne, de a lányomnak alapból elég világos. Igaz, most nagyon be van gyulladva neki, vagy nem rudom es emiatt vörösebb, de en látom, hogy annak a zsírnak van színe.



Mehet így iskolába?

Engednétek a gyereknek hasonló helyzetben?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 14. 23:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen elengedném....
2020. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát..vannak gondok veled. Eleve nem flancolasbol kell neki, es.basszus ez csak egy szőlőzsír. Tényleg nem értelek
2020. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Úristen, a szőlőzsír nem smink. A 10 éves unokaöcsém is használ ilyenkor ősszel meg télen, már ovis korában is használt, nem néztük el hogy cserepes a szája, nem vártuk meg amíg vérezni kezd, hanem vettünk neki.

Vegyél neki színtelent és hadd használja.

2020. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs erős színe, egyértelműen. Ha esetleg erős a színe vegyetek egy halvánabb árnyalatút. Nagyon fájdalmas amikor felrepedezik az ajak. Lehet nem iszik eleget a hölgyike. OFF: Nekem havonta előfordul. Nekem amiatt mert keveset iszok.
2020. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

6 eves lanyomnak is kell allandoan ebben az idoben.

Iszik amugy eleget?

2020. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nyugi, en is el akartam engedni, csak kikertem masok velemenyet, hatha leneznek (bar nem olyan az iskola, teljesen elfogadoak).


Altalaban iszik eleget, bar most midnen osszejott neki, es lehet nem eppen ivott kello mennyiseget. Szolok amjd neki holnap, hogy figyeljen ra.

Maskor egyebkent ez meg nem fordult elo vele, sieleskor sem. Uyghogy valoszinu az ivas miatt van.


Koszonom a gyors valaszokat!

2020. nov. 14. 23:38
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Amikor otthon van, naponta párszor kenjétek be mézzel, az segít helyrehozni a kiszáradást.


A kérdésre válaszolva: természetesen engedném. Ha szólnak érte, vegyetek színtelent.

2020. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
* Természetesen a hámló bőr regenerálására gondolok itt kiszáradás alatt, a belső hidratálást már mások úgyis említették.
2020. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Semmi baj nincs a szőlőzsírral, bár iskolafüggő is a dolog. Rólam annak idején lemosatták a körömerősítő lakkot, amit a csúnyán töredezett körmeimre használtam, de én nagyon bigott katolikus iskolába jártam.


Viszont ha ez a kiszáradás és kisebesedés esetleg rendszeressé válik, akkor érdemes ellátogatni egy orvoshoz, mert egészségügyi oka is lehet, pl. vitaminhiány vagy akár cukorbetegség is, nekem az osztálytársamról így derült ki, hogy cukros. Ha egyszeri eset és magától elmúlik, akkor természetesen ez nem érvényes.

2020. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Savlekotő ***** válasza:
94%
Meg ne szólják egy szőlőzsírért de az hogy lerepedt a szája is már,az nem izgat annyira..
2020. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!