Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevaló szúrás otthon?

Fülbevaló szúrás otthon?

Figyelt kérdés
Szóval addig oké hogy átszúrom magamnak, ezt képes vagyok megtenni:) de úgy hallottam utána ha a tűt kihúzom rögtön be is gyógyul, szóval a kérdés: hogyan tegyem bele a fülbevalót miután átszúrtam?
2010. aug. 12. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban jársz,ha veszel olyan fülbevalót, aminek hegyes a vége és akkor azzal át is tudod szúrni és nem kell kicserélni utána.

20L

2010. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
injekcios tüvel szurd át, és vékony száru fülbevalot vegyél. ha átment, tedd bele a ülbevalo végét a tű lyukába, és ugy huzd vissza.
2010. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(tudom az régen volt)de anya magának régen úgy csinálta hogy a tűt egy cérnával húzta át és gy hétig cérna volt a fülében mert nem volt steril fülbevalója.....de ha neked van akkor szerintem a cérna után már be tudod rakni a fülbevalót:D
2010. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehogy injekcióssal.. Az lyukas, barátom. Egy vastagabb biztostűvel, és azt hagyd benne 1-2 hétig, habár én akkor még rocker voltam, jól is nézett ki.. Na mindegy. A másik megoldást meg már leírták, egy vastagabb tű, cérnával, de mindkettőt fertőtlenítsd le.
2010. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ééésakkor mi van ha lyukas?:D .. az volna a lényeg, ugye..

a biztosítótű pedig nem egészen olyan anyagból készült amit szeret a füled, és ha csakegy picit is érzékeny vagy bárminemű fémre úgy bedurran hogy besz*rsz. egyébként a cérna sem a legcélravezetőbb, az bele tud nőni a lyukba ha nem huzogatod eleget. Nyugodtan szúrd injekciostűvel, kevésbé fáj mert élesebb, nem allergén, és még a fülbevalot is bele tudod tenni.

egyébként csinálhatod biztosítótűvel, anno mikor punknak hittem magam én is úgy csináltam, de kellemetlenebb egy pár fokkal.

2010. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én már csináltam itthon, és a fülbevaló végével csináltam, majd benne hagytam. Szerintem így a legegyszerűbb. max. fertőtlenítsd le a fülbevaló végét, és kész is.:)
2010. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem inkább menj el és ott szúrasd ki mert az sokkal jobb lesz:)
2010. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj azzal hogy lyukas, okostóni, hogy akkor nem csinál rendes lyukat. Gondolj már bele..De mindegy, csináljátok csak.
2010. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én alig egy napja szúrtam át a barátnőmmel a szobámban, és 30 perc után elmúlt az égető érzés, és már 3 óra után olyan mintha semmi sem történt volna. De persze ez szerencse kérdése is. Viszont lenne egy kérdésem: mikortól lehet fülbevalót cserélni? Mert amit beraktam az ilyen 2-3mm átmérőjű és én ilyen ici-picit szeretnék ami 1-2mm-es ezüst pontot! Köszi!
2012. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jaj, és a válaszom második fele úgy rakd bele, hogy az elülső mélyedésből a fülivel szúrd át a bört, picit fájni fog,de utána javul
2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!