Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogyan kéne...

Szerintetek hogyan kéne sminkelnie egy 16 éves lánynak? Meg úgy általában a mostani fiataloknak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sehogyan, de ez valószinűleg nem lesz elfogadható válasz. Charlie szerint "az aki szép, az reggel is szép...".
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hétköznapokra bőven elég lenne a szemceruca. Ha meghívott vagy valahova, akkor mehet a spirál is megy egy kicsi szolíd szájfény. Ha buliba mész akkor, meg szemhéjfesték, spirál, szemceruza és szájfény. Alapozót nem kellene használni szerintem. Akiknek pattis az arcuk szerintem ők is jobban járnának, ha nem tömítenék el az arcukat.


18/L

2010. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*meg
2010. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szempillaspirál és szájfény. Ez igazán fiatalossá és üdévé tesz. Én 26 évesen is ezt használom és minden nap van egy pasi, aki leszólít az utcán. Így természetese maradhatsz, vakolat nélkül.
2010. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

én csak szempillapirált használok, meg néha korrektort ha van egy-egy pattanásom.

amúgy én nem értek egyet az előttem lévővel. az, hogy néz ki, hogy szemceruzát használsz, de spirált nem? szerintem a spirál egyébként is sokkal, de sokkal szolidabb mint a szemceruza.


néjány osztálytásam sminkeli magát(elég profin), de ők inkább csak olyan sminket használnak amitől szebbek leszenek. egyáltalán nem csinálnak maguknak erős sminket. amikor uszodába mentünk akkor csak csodálkozni tudtam, hogy hogy néznek ki smink nélkül :O durva volt. tök szürke kis egérkék voltak.

szóval szerintem a visszafogott, de mégis aprólékos sminkkel nincs semmi baj :)


16/L

2010. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az én arcbőröm eléggé igénybe van véve...

reggel arctisztítás, alapozó, szempillaspirál, néha szemceruza vagy tus, ajakápoló.

mikor kezdek izzadni (így nyáron) akkor lemosom törlőkendővel, ha van rá lehetőség, akkor arctisztítóval is.

újrakenem a sminkem, és este megint le, stb stb.

2 hetente járok kozmetikushoz, havonta kikezeli az arcom, szóval nekem ez teljesen ideális, és még senkinek nem volt egy rossz szava erre (legalábbis nem hallottam).

L/16

2010. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha nincs szükség rá, akkor nem kéne. Egyébként meg vmi nagyon natúr. Szempillaspirál plusz vmi halvány szájfény mondjuk... esetleg fekete vagy barna szemceruza, vmi természetes vagy halvány szemfesték.
2010. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi:ĐĐ

én már annyira megszoktam másokat sminkkel, hogy smink nélkül szerintem nem is lennének szépek, és sajnos úgy érzem, hogy én sem lennék olyan nagyon szép

szemceruzát és szempillaspirált szoktam használni, volt amikor szemhéjtust és szempillaspirált használtam szemcerka nélkül, de az egész nap nem marad úgy, meleg is van

maradok a szemcerkánál és a szempillaspirálnál + ajakápoló, a szájfény szép, de mindig lejön

2010. aug. 13. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Hétköznapokra szerintem elég a szemceruza+szempillaspirál esetleg a szájfény.

Én spirált, ceruzát és alapozót használok.

15/L

2010. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen meleg időben hasznos egy jó, bőrbarát púder, mert akkor nem fog csillogni az arcod. Ezen kívül natúr színű smink. A legtermészetesebb szerintem a barna szemceruza és szempillaspirál.
2010. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!