Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora piercing kell vagy...

Mekkora piercing kell vagy ajánlott első monroe piercing szúrásra? (1,6mm? ) és a fejet meg tudom tartani későbbre is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha elmész a piercingeshez, úgyis akkora szárat rak, amekkorát kell. Az egészet megtarthatod, benne van az árban :)

Nekem pl a piercinges, amikor szúrt, akkor eleve úgy mondta, hogy ékszerrel együtt, mert azt mondta, hogy hozott ékszerrel csak saját felelősségre vállalja, hiszen azt nem tudhatja, hogy milyen anyagból van.

Ha valami extrát akarsz, akkor csak fejet vegyél külön, mert ezek szabvány méretek, bármelyikre rá tudod tekerni.

az első 2 hétben úgyse ajánlott cserélgetni a piercinget, de fejet cserélni azt lehet akkoris :)

Nekem amúgy 500 volt ékszerrel, szóval nem csillagászati, és ráadásul fémallergiám van, de természetesen olyat adnak, ami még így se gyullad be...

2010. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, hol szúrattál te 500 forintért ékszerrel?


Kérdező, először 12 millis szárat kaptam, mert ugye szúrás után bedagad, 3 hét után cseréltem 8-as szárra, amúgy nekem 1,2-es vastagságú.

2010. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor az a lényeg, hogy 1 fej akármelyik szárra jó..!?!?amúgy szentem lemaradt 1 0.. :)
2010. aug. 14. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

11.08 vagyok

Ja, lehet.. Csak mert én 3ezerért szúrattam piercinggel együtt, és még ez volt a legolcsóbb..

Amúgy, nem nem jó mindegyik szárra, mert az 1.6os szárhoz kicsi lesz az 1.2es fej. De ha mittudomén apacsban veszel egy 1.6-os szárat, és egy teljesen másik boltból 1.6os golyót, vagy nemtudom mit akarsz rá rakni, akkor az jó lesz.

2010. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még mindig 11.08

Tehát az előbbit úgy értettem hogy 1.2-es szárhoz 1.2es zárócuccot vegyél, 1.6-oshoz meg 1.6ost, és úgy jó lesz.

2010. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, 5000ft volt ékszerrel, csak elcsesztem ;)
2010. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!