Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes sminkesnek tanulni?

Érdemes sminkesnek tanulni?

Figyelt kérdés
Megél egy sminkes?És átlagban mennyit keres?Tudom,hogy attól függ mennyien mennek be stb,de kb?
2008. dec. 2. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ,hogy hol dolgozol!Ha befutsz, akkor igen!De sok sminkes van,aki "éhezik"!
2008. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A mai világban (és főleg Magyarországon) már csak akkor érdemes sminkesnek tanulni, ha van benned valami plusz ami egyedivé tesz és biztosítja neked, hogy híres légy.

Különben éhen fogsz halni.


Én is sminkes akarok lenni, hát nem tudom... majd meglátjuk.

Üdv

2008. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"valami plussz ami egyedivé tesz"

ezt h érted?

2008. dec. 3. 00:08
 4/10 A kérdező kommentje:

"és biztosítja neked, hogy híres légy."

és ezt?:D

2008. dec. 3. 00:08
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha nem érted, akkor ne legyél sminkes :DD

na jó :) úgy értettem, hogy kell valami amitől más vagy mint a többi sminkes. Ami miatt keresettebb leszel. Különben nehezen tudsz csak megélni. Azzal, hogy jó vagy nem fogsz túl sokat keresni. Kell az, hogy a legjobb legyél. Vagy különleges, kiemelkedő.

2008. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod*.*
2008. dec. 3. 00:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit, de remélem azért nem vettem el a kedved :)


Nem azt akartam mondani, hogy benned nincs meg az a plussz. Ezt nem tudhatom.


De az biztos, hogy ha csak azért akar valaki sminkes lenni mert az olyan "szuper" munka meg hogy valami legyen akkor annak ma már nem sok értelme van. Tele van az ország sminkesekkel xD

2008. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez még csak terv..^^
2008. dec. 3. 01:17
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha kezdetben "mellékállásban" csinálod, akkor működhet. Pláne, ha olyan sulit találsz, akik munkalehetőséget is ígérnek. Én is gondolkoztam rajta, egyrészt saját célra, másrészt megtetszett, hogy az egyik ismerősöm ez által sokat utazik (filmeknél, fotózásoknál sminkel). De az biztos, hogy ismeretség nélkül nehéz munkát találni...
2008. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint annak érdemes tanulni,aki elég jól áll anyagilag,de legalábbis olyan kapcsolatai vannak,akik tudnak neki gazdag,jómódú üzletfeleket biztosítani (nem egyszerűen csak kuncsaftokat),akik jól megfizetik a szolgáltatást,de a minőséget is elvárják.A szépségipar ezen ága sajnos - lássuk be - azért ilyen káoszos,mert minden egyes országrészen más az igény.

Csak figyeld meg,a határmenti városokban sokkal nagyobb a forgalom,túristaszezon idején meg különösen,míg egy belvárosban egymást eszik meg a "halacskák".

Javaslom:végezz mellé még más szépészeti szakmát,úgy talán erre is lesz Nálad kereslet.

2008. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!