Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet hogy gáz van a piercinge...

Lehet hogy gáz van a piercingemmel? Vagy minden a legnagyobb rendben?

Figyelt kérdés
kb 4 napja szúrták át az alsó ajkam, szakember csinálta, labretem van, 10 milis, orvosi fémes, 1.2mili vastag. Az lenne a problémám, hogy ma leakartam cserélni az ékszert benne, de mikor kijebb húztam, ilyen fehéres cucc volt a piercingen, ügye nem gennyedzett be a seb belül ? Az a baj, nagyon kevés jött ki, és az is inkább szilárd állagú volt. A szám nincs feldagadva.., nem is fáj, csak ha nagyon ki, vagy be húzom, vagy mikor a fogaimba beleakad evés közbe. Minden nap 2x öblitem a számat phroposollal, és betadinenal kenegetem naponta 2x. Ez elég ? Normális ez így az első hétben ?
2010. aug. 20. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze,ez normális. Nekem is ez volt mind a három ajak piercingemnél.

Ne nagyon húzogasd ki-be,inkább hagyd. Amúgy az a fehér valami valószínűleg genny és ez 1-2 hétig így fog maradni,aztán helyre jön :)

2010. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi szépen :)hát a kihúzást úgy értettem, hogy ügye néha a fogaim felé nyomkodom, meg ellentétes irányba, de még addig se jutottam, hogy hogy kell leszedni a fejet :D...de akkor megnyugodtam h nincs vele különösebben baj :), mert csodálkoztam h gennyedzik.., főleg h ott belül, és nem kívül, látható helyen.. na meg h a fertőtlenítők ellenére is gennyes... :/
2010. aug. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!