Piercing szúrás?

Figyelt kérdés
Szóval... kiskorú vagyok. A szüleim beleegyeztek a piercing szúrásba. Az orromba szeretnénk szúratni, és már csak egy jó hely kéne Budapesten ahol 16 éves kor alatt is szúrnak. Tudtok ilyet?

2021. ápr. 25. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
16 alatt normalis helyen meg szuloi jelenlet mellett sem csinaljak meg.
2021. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Elsőnek

Dehogynem csinálják :D

Én is 15 évesen csináltattam piercinget, szülői jelenléttel szó nélkül megcsinálják.


A kérdezőnek

Nem Budapesti vagyok, szóval ajánlani nem tudok, de igazából elég annyit beírni a keresőbe, hogy város neve + piercing (én ezt csináltam :D) majd megnézni a kidobott szalonokat, felhívni, érdeklődni, hogy ott megcsinálják e ennyi idősen, majd időpontot foglalni. (Kozmetikusnál is lehet egyébként, és is ott csináltattam)

2021. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korom előtt csináltattam orr pc-t a westendben. azóta több pc-t is csináltattam ott, én teljesen meg voltam velük elégedve.

annyi a fontos, hogy szülői jelenlét mindenképpen kell 16 éves kor alatt hivatalosan (westendben ezt komolyan is vették)

2021. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Westendben csináltattam pc-t, nem volt semmi extra, nem gyulladt be stb.
2021. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Én úgy tudtam hogy a Westendben csak 16 éves kortól csináltatnak (ez van a honlapon). De akkor felhívjuk őket :3
2021. ápr. 26. 05:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Na most végignéztem egy csomó szalont és a Green Skullban biztosan megcsinálják. Van olyan aki ott volt? Vagy ismer olyat aki ott volt?
2021. ápr. 26. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a No drama tattooban Barbi is szokott szúrni, 16 éves kor alatt szülői jelenléttel
2021. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!