Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna kontaktlencse kék...

Barna kontaktlencse kék szemre? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval kék a szemem és hát ki szeretném próbálni a barnát. Az erős barnánál kicsit világosabbat. Olyat szeretnék ami eltakarja a kék (kicsit zöld) szemmem. Hosszú távra lenne a legjobb, tehát egy hónaposat szeretnék. Hol lehet élethűt venni? Megfizethető áron? Köszönöm előre

2021. máj. 1. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne már. Direkt elcsúnyítod magad?
2021. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és láttam pár helyen hogy több ember pont fordítva szeretné és kék szemet akar, de én barbán. Szabad kérdezni első, hogy neked milyen színű?
2021. máj. 1. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Beírod a google-ba, hogy színes kontaktlencse, és be fog adni rengeteg webshopot, ahonnan rendelhetsz. Barnából nagyon sok félét lehet kapni, nagyon sok árnyalatban, és még szerencsés is vagy, mert világos szemre sötétebb színű lencsét könnyebb kapni, mint fordítva.

Mindegyikhez oda van írva, hogy napi vagy havi lencse. Böngészd át az oldalakat, hasonlítsd össze az árakat, lehet pont találsz akciósan is. Illetve mindegyiknél vannak képek, hogy hogy néz ki, de ha rákeresel a lencse nevére meg az árnyalatra google-n, akkor találsz rengeteg fotót olyanokról, akik épp viselik.

2021. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hordasz egyébként kontaktlencsét, vagy próbáltad valaha?
2021. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem hordtam eddig lencsét, jó a szemem szemüveg sem kellett. Anyukámnak rossz volt a szeme és ő mondta mindig hogy kellemetlen a lencse mert elcsúszik, zavar, piszkál.. A berakástól meg nagyon félek

2021. máj. 1. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen menj be egy olyan optikába, ahol betanítják a kontaktlencse használatát, és a szemed görbületének megfelelőt adnak! Ne a neten rendelj, egy nem megfelelő kontaktlencse tönkreteheti a szemed!

Állítólag nem mindenki bírja, és nem nagyon lehet egész nap, minden nap hordani. Főleg nem a színeseket. Arra is számíts, hogy mivel a lencse nem változik a fény hatására a pupilláddal ellentétben, erős fényben, ki fog látszani közepén az eredeti szemszíned, sötétben pedig belelóg a látótérbe, így homályosan láthatsz.

Bárcsak tudnék veled szemszínt cserélni!

2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőnek csinálj pár arcképet és photoshopold át a szemed színét. Kipróbálásra egyszerű és kevésbé macerás, többféle árnyalatot is kipróbálhatsz, meg nem kerül semmibe. Pár napig nézegesd, aztán ha tetszik, belevágharsz a projektbe.
2021. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pinkyparadise
2021. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat, csináltam már képet, van egy ilyen alkalmazás amit letöltöttem és nagyon tetszik a barna szem:) több oldalon is olvastam hogy nem jó mert erős fényben tényleg látható az igazi színe, ez tényleg igaz akkor? Nem lehet olyat venni,hogy ne legyen átlátszó hogy kamu? Köszönöm előre :)
2021. máj. 7. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért látszik, mert erős fényben összeszűkül a pupilla. Tehát nagyobb területen lesz kék, kisebb lesz a belső fekete rész. Ott a közepénél fog látszani az eredeti szín. A kontaktlencse mérete viszont állandó, az nem tud szűkülni.
2021. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!