Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fajta korrektort...

Milyen fajta korrektort vegyek ami jó minőségű de nem drága? A folyékony vagy a "stift" a jobb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az Essence ecsetes végű korrektor nekem nagyon bevált, én nem is drága 600 vagy 700 forint.
2010. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a miss sporty is bevált az pedig nagyon olcsó. lényeg, hogy előtte púderezd be, mert sokkal jobban tapad.
2010. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem essence korrektorom van méghozá hát olynam mitnhaszemfesték lenne de sokkal kérémeseeb 3 szin van benne

kék-a piros foltok eltüntetésére

rozsaszin-szem alatti karikék eltüntetésére

bézses-egyéb börhibákra (vagyis battanásra mégis joban hangzik hogy egyéb börhibákra:D)

szeritnem nagyon jó.

amit az alsö válaszolo (?) irt naszóval aki a mási kessec-et irta az is nagyon jóó:D

2010. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!