Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki megnyugtatna, hogy nem...

Valaki megnyugtatna, hogy nem felesleges az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

7 év után megkérte a párom a kezem. Elég különleges módon, őrültem is nagyon, de mindig mondtam neki, hogy gyűrű nem szükséges, mert nem hordok ékszert.

De vett, 130ezerért. Szép meg minden, nem hianyzik most a pénz, csak építkezünk, akkor minden pénz jól jön.


Nyár végen már lehet hogy össze is házasodunk, tehát nem is hordanám sok ideig.


Mlst rosszul érzem magam, hogy csak a polcon lesz egy drága ékszer


2021. jún. 19. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Elrakod emlékbe. Jobbat nem tudsz. Vagy megegyeztek a pároddal eladjátok és rá fordítjátok az összeget a lagzira/építkezésre.
2021. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig hordod mindkettőt.
2021. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk másfél éve volt az eljegyzés, azóta hordom a gyűrűt, nemsokára esküvő, de utána is hordani fogom. Előtte sosem hordtam gyűrűt, féltem, hogy meg tudom-e szokni, de mára az a fura ha nincs rajtam.


Szerintem a gyűrű nem felesleges abszolút, bár ennyi pénzt sokallok rá. Az enyém szerintem kb feleennyibe került, pontosan nem tudom, nincs benne gyémánt, de csak 1 db ametiszt kő, amitől szerintem elég különleges.

2021. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nem tusom ezeket értékelni, nem hordok semmilyen ékszert, azt sem tudom mi az az ametiszt, teljesen felesleges volt nekem ezt megvenni, nem is értem miért vett. Azt hittem csak vmi 10-20 ezres, de véletlen megmutatta a certificate-et amibe bele volt írva.

Most méretre igazításon van, majd utána tudom hordani, de nem tudom elképzelni, hogy a karika gyűrű mellett ez így elférne

2021. jún. 19. 19:29
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki. Ezt "macerás" hordani a hétköznapokon?

2021. jún. 19. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem macerás. Szép nagyon.
2021. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

gyönyörű és kecses. épp ezért lesz nagyon kényelmes, vannak ennél bőven nagyobb gyűrűk és sokaknak az is kényelmes. 1-2 hátig lehet, hogy nem, de utána észre sem veszed

szerintem tedd fel magadnak a kérdsét, hogy tetszik-e. ha igen, akkor nem kérdés.

a barátod a legjobbat aakrta, gondosan válogatta és (szeintem) gyönyörű, valószínűleg illik is hozzád. megmutatja az összetartozást, hogy büszke hogy vele vagy és te is büszke vagy, hogy ilyen csodálatos vőlegényed van. igazából sárgulok az irigységtől, nem si tudom miért kell bárkit győzködni, hogy az eljegyzési gyűrű csodálatos dolog

ne gondolj z árára, inkább gondolj rá amikor ránézel

ha kényelmetlen és szeretnéd hordani, akkor fűzd fel láncra. vagy vedd fel csak különleges alkalmakkor.

vagy az elején hordd és ha nem szereted meg, akkor tegyétek ki a lakásba úgy, hogy lásd mindig

arról, hogy a karikagyűrű mellett hogy mutt majd, majd akkor gondolkozz

2021. jún. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Sokat segítettetek! Mindenképp hordom, meglátjom megszokom-e

2021. jún. 20. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nahát pont ez volt az első eljegyzési gyűrű, ami valaha megtetszett 😍
2021. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!