Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zöldes barna szemű lányoknak...

Zöldes barna szemű lányoknak milyen smink illik?

Figyelt kérdés
Milyen színű smink illik a zöldes barna szemhez? Fényben zöld a szemem, sötétben barna. Fekete vékony, nagy keretes szemüvegem van. Közepes nagyságú a szemem és kerek. Barna, barna csillogós, vagy esetleg fekete szemceruza jól állna? Vagy ti csajok milyet használtok?

2021. júl. 16. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A zöld szemet a lila szín emeli ki, szóval lila szemhélyfesték jó választás lehet.
2021. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen szemszínem van.

Az viszont nem mindegy, hogy szürkés, hideg tónusa van, mint az enyémnek, vagy melegen, aranyló/borostyános beütéssel fénylik a zöld és a barna.

Személyes tapasztalatból mondom, hogy azok a divatos halovány nude, barna vagy enyhén narancsos, “természetesnek” felkonferált színek, amik minden kék szemű modell kedvencei, rajtunk borzalmasan állnak.

Ezektől úgy nézek ki, mintha 20 évvel öregebb lennék.

Én hideg, kontrasztos típus vagyok. Az eredeti hajszínem is majdnem fekete.

Az én szemszínemet leginkább a határozott, hűvös színek emelik ki. A kedvencem a fukszia, élénk lila, hűvös pink, illetve a sötétkék kombinációja. Teljes mértékben felfrissíti a tekintetemet, és milliókkal jobban áll, mint az “atomnúd” paletták, amiktől örök életemre betegnek tűnök.

A hideg vöröses-lilás-pinkes színek gyönyörűen felélénkítik a szemem zöldjét, a kék pedig kiemeli a kis barna csillagot.

Lila árnyalatok terén pedig nem a barnával vagy taupe-os színekkel kevert tört verziókra, hanem az erőteljes, tiszta, élénk színekre gondolok.

Persze, ezek gyönyörűen kombinálhatók kedvenc világosabb vagy pasztell árnyalataiddal is.

Na, meg a füstös szürkés-fekete smink is fantasztikusan állhat. 👍🏼😊 Akár úgy, hogy kombinálod a kedvenc, élénk színeiddel.

2021. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem “melegebb” tekintetű a szemem. Mármint a szine 😀
2021. júl. 23. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen szemem van :)

Én barnás árnyalatokat használok (sötétbarna, aranybarna, arany, bronzos, rózsaszínes ill.lilás barna stb), nekem magamon ezek tetszenek a legjobban. Főleg ha szép füstösre megcsinálom (szemhéj belül világos, kívűl ill.felül sötétebb) + fekete szemceruzával kihúzom

2022. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!