Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol csinálnak...

Budapesten hol csinálnak lidokainos érzéstelenítéssel nyelv pc-t?

Figyelt kérdés
És mennyiért?

2021. aug. 5. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában mindenhol tesznek rá lidokaint. Az enyémet a Fetish tattoo-nál csináltattam, ott tettek rá. Az ár változó, de 5-6 ezer körül van.
2021. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Westendes szalonnal tapasztalatok? En ott csinaltattam orr, koldok illetve ajak pc-t 3szor, es elegedett voltam veluk.
2021. aug. 10. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A westend tattoo is jó, de ott nem tudom, van e érzéstelenítés. Nekem ők minden piercingem anélkül csinálták. De a Fetish is ott van a Westendben, a Demmers teahouse mellett. Ott lesz egy tábla, látni fogod. Le kell majd menni, kis eldugott keskeny pince szerű bejárata van.
2021. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a foldszinten van, a kajaldak fele nem? 😊
2021. aug. 10. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.🥰
2021. aug. 10. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!