Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középkorú nőnek, szem környéki...

Középkorú nőnek, szem környéki ráncokra milyen ápolást ajánlotok? Gondolok itt, prímer, alapozó, amivel ezeket, ha csak rövid időre is, de el lehet tűntetni, halványítani?

Figyelt kérdés
Vettem pár alapozót, de nem segít, beül a ráncokba. Köszönöm, ha valaki ír.

2021. szept. 6. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapozó nem ránctalanít .

Igazából ha már ott vannak azok a ráncok és látványosak a legegyszerűbb megoldás a botox . A tudatos bőrápolás segíthet , de attól még az a ránc ott lesz és több is kifog alakulni .

2021. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapozótól nem fog eltűnni.

Fényvédő, retinol, hialuronsav segít a ráncok ellen, de ami már kialakult nem fogja eltűntetni.

2021. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami már ott van, azzal nem tudsz mit kezdeni. Esetleg krémek mint az előző írta. A smink csak beleül, hisz elterul a bőrön.
2021. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Tudom, hogy nem tűnik el, nem így értettem, hanem valami smink kezelés trükkel, (nem botox). Például ha elmegyek egy összejövetelre.
2021. szept. 8. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan szérumok és krémek amik pár orára kisimítják a pici ráncokat. Sajnos konkrét terméket nem tudok mondani de érdemes utána nézni 🙂
2021. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igne, ilyenekre gondoltam :)
2021. szept. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!