Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak szalagavatón...

Mit csináljak szalagavatón hogy eltereljem az arcomról a figyelmet?

Figyelt kérdés

Elég pattanásos vagyok, a táncpartneremet nem zavarja de tudom hogy a közönség undorodva fog rám nézni. Még azt sem tudom milyen sminket használjak, nem nagyon szoktam. A hajamról csak annyit hogy a kontyon és a leengedett behullámosítotton vacilálok.

Hamarosan itt van a december de az arcom ilyen kráteres, amivel nagyon nem tudok mit kezdeni. Járok kezelésekre, de nem ér semmit. Sminkkel úgy ahogy lehetne rajta javítani, de túlzásba se akarom vinni. Nem én szeretnék lenni legszebb, csak vállalhatóan szeretnék kinézni.


2021. okt. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szalagavatón mindenki a saját ismerősét családtagját fogja nézni nem téged. Olyan messziről pedig nem is lesz feltűnő a pattanás főleg ha smink is lesz rajtad.
2021. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el kerülni a laktózt, mert lehet az okozza. Nekem is attól volt rémes a bőröm. Vannak már jó korrektorok és alapozók nem is drágán. Meg rengeteg smink trükk a youtube-on.
2021. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj sminkeshez.
2021. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"de tudom hogy a közönség undorodva fog rám nézni."

Ez csak a kis fejedben él, valójában az idegenek között kb. a kutyát nem érdekli, hány pattanásod van.

2021. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!