Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet másik Avon koordinátort...

Lehet másik Avon koordinátort kérni?

Figyelt kérdés

Vagy ez hogy működik?

Aki most van egyáltalán nem szimpatikus, azelőtt egy idős nő vett be, de az katasztrófa volt, aztán egyszer írt a mostani hogy innentől kezdve ő lett. Nem segítőkész, nem küld soha semmit, a másik legalább mindig küldött aktuális akciókat stb.


2021. okt. 24. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Foglalkozik ezzel meg valaki?
2021. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem ugyan ez a problémám
2022. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nemrégen váltottam koordinátort.

Amikor online regisztráltam, akkor központilag beosztottak valakihez. Ez a koordinátor borzalmas volt: pl. valamikor 2 egymás utáni mondatába egymásnak ellentétes dolgokat mondott. Nem egy településen laktunk.

Egyéb kapcsolatok révén lett egy másik koordinátor ismerősöm. Nagyon segítőkész volt.

A saját tanácsadói oldalamon nem adhattam le rendelést 3 kampányon (=3 hónapon) keresztül, majd a 4. kampányban az új koordinátor jelezte a Zona Managernek, hogy Xy-t Zs törzsszámon tegye át az ő csapatába és a Zona Meneger pedig áttett.

Mindenképpen ki kell hagyni 3 kampányt. Mi úgy oldottuk meg az ezalatti megrendeléseket, hogy az új koordinátoromnak megírtam, hogy miket szeretnék rendelni, ő a saját nevén megrendelte és elhozta nekem. A termékek árát neki fizettem ki, viszont megkaptam az ő kedvezményével a termékeket (35%). 2022-ben történt a koordinátor csere.

ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!