Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspriál használat?

Szempillaspriál használat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hogyan tudnám kiküszöbölni azt, hogy mikor kifestem a szempillámat, a töve nem maradjon sznezetlen. Világos színű és dús szempillám van, ezért viszonylag jól látszik.

Ti hogyan oldottátok meg?


Köszi a választ



2021. dec. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
gyakorold a szempillafestést.. félig lecsukott szemmel, rápislogsz, fentről spirálozod.. próbálgasd :) végső esetben kozmetikussal festesd be, akkor biztosan nem látszik hogy ott nem spiráloztál
2021. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szemhéjpúdert teszek a szemhéjamra nekem is befogja a tövét pedig nekem sötét fekete! Nem hogy egy szőkét, igen nagyon egyszerű utolsó lépésként spirálozz én is ezt teszem, maybelinek vannak nagyon jó spiráljai ne félj tőlük.
2021. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. dec. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!